DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA

DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA


Rok szkolny 2023/2024

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Plażowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Słupca

Dnia 8 maja br. w Przybrodzinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII-VIII: Dziewczęta: Magdalena Gaweł, Andżelika Ławniczak, Amelia Widerowska. Chłopcy: Daniel Franczak, Antoni Matyniak. Opiekun: Mariusz Marcjan

W zawodach wzięło udział łącznie 16 drużyn. Drużyna dziewcząt zajęła bardzo dobre IV miejsce w rozgrywkach! Chłopcy natomiast mimo ambitnej walki zakończyli turniej w fazie grupowej plasując się na miejscach VI-VIII. Gratulujemy!

Turniej Piłki Nożnej U-10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap powiatowy

Dnia 18 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Zagórowie odbył się etap powiatowy Turnieju Piłki Nożnej U-10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn z powiatu słupeckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas II-III: Szymon Juszczak, Antoni Kałmucki, Hubert Królasik, Nikodem Marciniak, Ignacy Mądry, Piotr Olejniczak, Mateusz Szymczak. Opiekun: Michał Rek.

Nasi najmłodsi piłkarze mimo ambitnej walki musieli uznać wyższość doświadczonych rywali. Tym samym nasi zawodnicy zajęli V miejsce w rozgrywkach. Gratulujemy!

Turniej Piłki Nożnej U-12 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap powiatowy

Dnia 17 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Zagórowie odbył się etap powiatowy Turnieju Piłki Nożnej U-12 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z powiatu słupeckiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V: Antoni Bartoszczak, Patryk Dziatkiewicz, Oliwier Gałdecki, Wojciech Kałmucki, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Szymon Urbaniak, Bartosz Żelek. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Nasi piłkarze w fazie grupowej wygrali 1-0 z SP Młodojewo i 3-0 z SP Łukom. W fazie pucharowej niestety przegraliśmy 0-5 z SP Ciążeń. Tym samym nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre III miejsce w rozgrywkach.
Gratulujemy!

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 10 kwietnia na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V: Antoni Bartoszczak, Patryk Dziatkiewicz, Oliwier Gałdecki, Wojciech Kałmucki, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Szymon Urbaniak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Nasi zawodnicy mimo ambitnej walki przegrali mecze z SP Cienin Zaborny 0-3, z SP 1 Słupca 0-2 i z SP Młodojewo 0-3. Tym samym reprezentanci SP Trąbczyn odpadli w fazie grupowej i uplasowali się na miejscach IX-XII! Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci

Dnia 4 kwietnia na boisku sportowym w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy: Patryk Dziatkiewicz, Oliwier Gałdecki, Wojciech Kałmucki,  Szymon Urbaniak, Jan Wolniewicz. Opiekun: Michał Rek.
Nasi biegacze mimo ambitnej walki uplasowali się poza czołową dziesiątką. Szczegółowe wyniki poznamy wkrótce. Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 7 marca w Hali Sportowej w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V-VI: Jan Bączkiewicz, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kowalski, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Antoni Urbaniak, Szymon Urbaniak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekun: Michał Rek.
Nasi zawodnicy mimo ambitnej walki przegrali mecze z SP Strzałkowo 0-2 i SP 3 Słupca 0-2. Nasi rywale okazali się dwoma najlepszymi drużynami w turnieju. Tym samym reprezentanci SP Trąbczyn uplasowali się na miejscach VII-IX! Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 1 lutego w Hali Sportowej w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Magdalena Gaweł, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Nasze zawodniczki mimo ambitnej walki przegrały mecze z SP Zagórów i SP 3 Słupca 0-2.
Tym samym reprezentantki SP Trąbczyn uplasowały się na IV miejscu! Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Futsalu - Igrzyska Dzieci - Kowalewo Opactwo

Dnia 14 grudnia w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Futsalu Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V: Antoni Bartoszczak, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Szymon Urbaniak, Bartosz Żelek. Opiekun: Michał Rek
W fazie grupowej nasi piłkarze wygrali 2-0 z SP Zagórów oraz przegrali 1-2 z SP Młodojewo i 1-2 z SP Powidz. Tym samym odpadliśmy z dalszej rywalizacji i uplasowaliśmy się na miejscach IX-XVIII! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Młodojewo 1-2
SP Trąbczyn – SP Zagórów 2-0
SP Trąbczyn – SP Powidz 1-2

Podsumowanie zajęć sportowych SKS i WFzAWF

W I półroczu roku szkolnego w naszej szkole realizowane były zajęcia sportowe SKS oraz WFzAWF w ramach projektów współfinansowanych przez Gminę Zagórów, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. W dodatkowych treningach ogólnorozwojowych prowadzonych w 4 grupach przez nauczycieli WF p. Michała Reka i p. Mariusza Marcjana uczestniczyło łącznie ponad 40 uczniów z klas II-VI. Podczas zajęć młodzi sportowcy rozwijali i doskonalili umiejętności z rozmaitych zabaw ruchowych i gier zespołowych (m.in. piłka nożna, unihokej, siatkówka, futsal). Przeprowadzono także testy sprawnościowe (skok w dal z miejsca, deska (plank), zwis na drążku, bieg wahadłowy 10x5m oraz Beep test). Ponadto uczestnicy dodatkowych zajęć sportowych reprezentowali naszą szkołę podczas rozmaitych zawodów sportowych.
Na zakończenie zajęć w roku kalendarzowym uczestnicy SKS-ów otrzymali z rąk nauczycieli WF pamiątkowe medale, dyplomy oraz sportowe karty kolekcjonerskie.
Gratulujemy młodym sportowcom oraz życzymy dużo sukcesów nie tylko sportowych!

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 7 grudnia w Hali Sportowej w Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju wzięło udział 10 najlepszych drużyn z powiatów: konińskiego, kolskiego, słupeckiego, tureckiego oraz Miasta Konin. W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V-VI: Szymon i Antoni Urbaniakowie. Opiekun: Michał Rek.
Rozgrywki toczyły się systemem „rosyjskim” tj. do 2 porażek. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu zwyciężyli 3-1 z SP Sarbice. Kolejne spotkanie z faworytem zawodów SP Lisiec Wielki mimo ambitnej walki niestety przegraliśmy 0-3. Warto dodać, iż w drużynie z gminy Stare Miasto grał Hubert Kwieciński – aktualny Mistrz Polski w Tenisie Stołowym w kategorii ŻAK. Kolejne dwa zwycięskie pojedynki po 3-2 z SP Przedecz oraz SP Salezjanie Konin dały nam walkę o strefę medalową. Niestety w ostatnim meczu turnieju przegrywamy 1-3 z SP Smólnik i ostatecznie plasujemy się na bardzo dobrym III miejscu w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego, co jest ogromnym sukcesem naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu. Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Sarbice 3-1
SP Trąbczyn – SP Lisiec Wielki 0-3
SP Trąbczyn – SP Przedecz 3-2
SP Trąbczyn – SP Salezjanie Konin 3-2
SP Trąbczyn – SP Smólnik 1-3


Halowy turniej sportowo-rekreacyjny klas I-III - Kowalewo Opactwo

Klasyfikacja ogólna - X miejsce

Klasa I - IX miejsce

Klasa II - VII miejsce

Klasa III - XI miejsce

Gratulujemy!

Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 1 grudnia w Hali Sportowej w Nowym Mieście nad Wartą odbyły się Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięły udział najlepsze drużyny wyłonione w etapach rejonowych . W turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Lena Drewniak, Magdalena Gaweł, Weronika Jasińska, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun: Mariusz Marcjan.

Nasze zawodniczki mimo ambitnej walki musiały uznać wyższość doświadczonych rywalek i ostatecznie uplasowały się na IV miejscu, co i tak jest ogromnym sukcesem naszej drużyny, która pierwszy raz w historii zakwalifikowała się do tego etapu rozgrywek. Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn - SP Klęka 0-2
SP Trąbczyn - SP Siedlisko 0-2
SP Trąbczyn - SP Salezjańska Poznań 0-7

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Tenisie Stołowym Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 16 listopada w Hali Sportowej MOSiR w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju wzięło udział aż 11 drużyn. W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V-VI: Szymon i Antoni Urbaniakowie. Opiekun: Michał Rek.
Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużynami SP Łukom (zwycięstwo 3-0) i SP Kowalewo Opactwo (zwycięstwo 3-1). W ćwierćfinale pokonaliśmy SP Piotrowice 3-1. W półfinale nasi zawodnicy wygrali z SP 1 Słupca 3-0. W finale zmierzyliśmy się z drużyną SP Zagórów. Po bardzo zaciętym meczu przegraliśmy 2-3. Tym samym nasza drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego i uzyskała awans do etapu rejonowego, który odbędzie się 7 grudnia w Kłodawie! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Łukom 3-0
SP Trąbczyn – SP Kowalewo Opactwo 3-1
SP Trąbczyn – SP Piotrowice 3-1
SP Trąbczyn – SP 1 Słupca 3-0
SP Trąbczyn – SP Zagórów 2-3

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeju Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 26 października w Hali Sportowej w Brudzewie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięli udział zwycięzcy z powiatów: konińskiego, słupeckiego, kolskiego, tureckiego oraz Miasta Konin. W turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Lena Drewniak, Magdalena Gaweł, Weronika Jasińska, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun: Mariusz Marcjan.

Nasze zawodniczki w fazie grupowej rywalizowały z drużynami SP 3 Konin (zwycięstwo 1-0) i SP Przykona (remis 0-0). W półfinale po zaciętym meczu wygraliśmy z SP Brzeźno 2-0. W finale zmierzyliśmy się z bardzo silną ekipą SP Grzegorzew, którą pokonaliśmy 1-0. Tym samym nasza drużyna zajęła I miejsce w rozgrywkach rejonowych i zakwalifikowała się do Mistrzostw Wielkopolski! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn - SP 3 Konin 1-0
SP Trąbczyn - SP Przykona 0-0
SP Trąbczyn - SP Brzeźno 2-0
SP Trąbczyn - SP Grzegorzew 1-0

Podziękowanie od Ministerstwa Sportu i Turystyki za udział w 9. edycji Europejskiego Tygodnia Sportu

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 19 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Lena Drewniak, Magdalena Gaweł, Weronika Jasińska, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun: Mariusz Marcjan.

Nasze zawodniczki w fazie grupowej wygrały z SP Cienin Zaborny 2-1, SP Wólka 1-0 oraz zremisowały 0-0 z SP Łukom. W półfinale nasza reprezentacja pokonała SP 3 Słupca dopiero po rzutach karnych 3-1. W finale po bardzo emocjonującym meczu nasza drużyna wygrała z SP Lądek 1-0. Tym samym reprezentantki SP Trąbczyn wywalczyły Tytuł Mistrzyń Powiatu Słupeckiego i zakwalifikowały się do etapu rejonowego! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Cienin Zaborny 2-1
SP Trąbczyn – SP Łukom 0-0
SP Trąbczyn – SP Wólka 1-0
SP Trąbczyn – SP 3 Słupca 0-0 k. 3-1
SP Trąbczyn – SP Lądek 1-0

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 12 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V: Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Szymon Urbniak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekun: Michał Rek.
Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużyną SP Lądek, z którą przegrali 1-2 oraz SP Młodojewo, którą pokonali 2-0. W ćwierćfinale nasza reprezentacja uległa drużynie SP Ratyń dopiero po rzutach karnych 1-3. Tym samym nasza drużyna uplasowała się na miejscach V-VIII! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Lądek 1-2
SP Trąbczyn – SP Młodojewo 2-0
SP Trąbczyn – SP Ratyń 1-1 k. 1-3

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 11 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII-VIII: Mikołaj Andrzejewski, Wojciech Lisiecki, Antoni Matyniak, Igor Musiałowski, Daniel Szambelan, Daniel Franczak, Stanisław Kin, Krystian Ławniczak, Sebastian Ławniczak. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużyną SP Kowalewo Opactwo, którą pokonali 1-0 oraz SP 1 Słupca, z którą zremisowali 0-0. W ćwierćfinale nasza reprezentacja uległa drużynie SP Wólka dopiero po rzutach karnych 0-1. Tym samym nasza drużyna uplasowała się na miejscach V-VIII!
Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Kowalewo Opactwo 1-0
SP Trąbczyn – SP 1 Słupca 0-0
SP Trąbczyn – SP Wólka 0-0 k. 0-1

Europejski Tydzień Sportu

W dniach 25-27 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu. Podczas długich przerw tych trzech dni nauczyciele WF: Michał Rek, Roman Bartłomiejczak, Mariusz Marcjan przeprowadzili dla uczniów klas I-VIII rozmaite konkurencje sportowe. Poniedziałek to Dzień Szybkości – uczniowie rywalizowali w biegach slalomem na czas. We wtorek, Dniu Skoczności – uczniowie skakali w dal oraz z miejsca. Natomiast w środę - Dniu Celności rzucono do kosza i strzelano do bramek od unihokeja. Dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach przygotowano zdrowe upominki ufundowane przez sklepik szkolny. Dodatkowo w ramach obchodów Tygodnia Sportu uczestnicy zajęć pozalekcyjnych SKS rywalizowali w miniturnieju piłki nożnej. To były bardzo aktywne dni!

Zapraszamy na Europejski Tydzień Sportu

Rok szkolny 2022/2023

Podsumowanie zajęć sportowych SKS

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole realizowane były zajęcia sportowe SKS w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Zagórów oraz Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”.
Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu w 2 grupach:
- klasy II-IV – 25 uczestników – prowadzący: Michał Rek
- klasy V-VI – 18 uczestników – prowadzący: Mariusz Marcjan

Ponadto 16 uczniów klasy IV brało udział 2 razy w tygodniu w dodatkowych zajęciach sportowych pod okiem p. Michała Reka w ramach projektu AWF Warszawa „WF z AWF”.
Podczas zajęć młodzi sportowcy rozwijali i doskonalili umiejętności z rozmaitych zabaw ruchowych i gier zespołowych. Przeprowadzono także testy sprawnościowe (skok w dal z miejsca, deska (plank), bieg wahadłowy 10x5m oraz Beep test). Uczestnicy zajęć reprezentowali naszą szkołę podczas rozmaitych zawodów sportowych. Na zakończenie roku szkolnego najaktywniejsi uczestnicy SKS-ów z rąk nauczycieli WF otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy młodym sportowcom oraz życzymy dużo sukcesów nie tylko sportowych!

Szkolny Dzień Sportu

Dnia 7 czerwca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Tegoroczne zmagania sportowe koordynował zespół nauczycieli w składzie: Roman Bartłomiejczak, Mariusz Marcjan, Michał Rek. Święto sportu zainaugurowano rozgrzewką taneczną na szkolnym boisku. Następnie uczniowie klas I-III rywalizowali w turnieju „dwa ognie” oraz wyścigu rzędów a także konkurencjach indywidualnych takich jak rzut do kosza czy strzały na bramkę. Uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się natomiast w rozgrywkach piłki nożnej, siatkówki, siatkówki plażowej i koszykówki. Wyniki w meczach nie były najważniejsze, liczyła się wspólna zabawa w duchu fair play. Na zakończenie zmagań każda klasa otrzymała z rąk Dyrektor szkoły Mirosławy Piruckiej-Parus pamiątkowy puchar za aktywny udział w zmaganiach.

Odnowione boisko do siatkówki plażowej

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Plażowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Słupca

Dnia 28 kwietnia br. w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII:
Dziewczęta: Agata Janowska, Zofia Markiewicz, Maria Parus
Chłopcy: Hubert Kałmucki, 
Wiktor Kopczyński, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak

Drużyna chłopców w fazie grupowej pokonała SP Ostrowite i SP Zagórów i z I miejsca awansowała do pólfinału, w którym pewnie zwyciężyła z SP 3 Słupca. Niestety w finale nasi reprezentanci minimalnie przegrali w rewanżu z SP Ostrowite 18:21. Tym samym drużyna chłopców zajęła bardzo dobre II miejsce w rozgrywkach! Drużyna dziewcząt mimo ambitnej walki po dobrej grze zakończyla turniej tuż za podium plasując się na IV miejscu. Gratulujemy!

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Orlik Cup 2023” - eliminacje

Dnia 28 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK we Wrześni odbył się Turnieju Piłki Nożnej "Orlik Cup 2023”. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn z powiatu słupeckiego i wrzesińskiego.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas V-VI: Julia Dziekanowicz, Nikola Szymaniak, Wiktoria Wypychowska, Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Magdalena Gaweł, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun:
Mariusz Marcjan.

Nasze zawodniczki zajęły bardzo dobre III miejsce. Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym – Igrzyska Dzieci - Słupca

Dnia 26 kwietnia w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Magdalena Gaweł, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki Mateusz Kopczyński, Tobiasz Szambelan, Antoni Urbaniak, Bartosz Żelek. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: skok w dal, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m (dziewczęta) i bieg na 1000m (chłopcy).
Ostatecznie reprezentanci SP Trąbczyn w klasyfikacji drużynowej zajęli XI miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców!
Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Słupca - Finały

Dnia 21 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 8 najlepszych drużyn z powiatu słupeckiego wyłonionych w eliminacjach.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII: Łukasz Bryk, Sebastian Gałdecki, Igor Grabara, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Hubert Kałmucki, Patryk Żelek. Opiekun:
Roman Bartłomiejczak.

Nasi piłkarze w fazie grupowej wygrali 3-0 z SP Młodojewo, 3-0 z SP Cienin Zaborny oraz zremisowali 1-1 z SP Ciążeń. W półfinale nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali z SP 1 Słupca przegrywając 0-3. W meczu o III miejsce lepsi okazali się piłkarze z SP Strzałkowo, którzy wygrali 3-1. Tym samym nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego. Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Słupca - eliminacje

Dnia 13 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbyły się eliminacje do finałów Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z powiatu słupeckiego, z których 8 zakwalifikowało się do finałów.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII: Łukasz Bryk, Sebastian Gałdecki, Igor Grabara, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Hubert Kałmucki, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak.

Nasi piłkarze w fazie grupowej przegrali 0-1 SP Zagórów i zwyciężyli 2-0 z SP Ostrowite. Tym samym nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre II miejsce w rozgrywkach grupowych i zakwalifikowali się do finałów, które odbędą się 21 kwietnia. Gratulujemy!

Turniej Piłki Nożnej "Orlik Cup 2023” – etap powiatowy

Dnia 12 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Zagórowie odbył się etap powiatowy Turnieju Piłki Nożnej "Orlik Cup 2023”. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z powiatu słupeckiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI: Wojciech Kałmucki, Mateusz Kowalski, Mateusz Kopczyński, Wojciech Lisiecki, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Antoni Urbaniak, Szymon Urbaniak, Bartosz Żelek. Opiekun: Mariusz Marcjan. 

Nasi piłkarze w fazie grupowej przegrali 2:6 z SP Ciążeń i 0-4 SP Zagórów. Tym samym nasi zawodnicy zajęli V miejsce w rozgrywkach. Gratulujemy!

Turniej Piłki Nożnej U-12 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap powiatowy

Dnia 4 kwietnia br. na boisku sportowym ORLIK w Zagórowie odbył się etap powiatowy Turnieju Piłki Nożnej U-12 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z powiatu słupeckiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV: Jan Bączkiewicz, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Szymon Urbaniak, Bartosz Żelek. Opiekun:
Michał Rek.

Nasi piłkarze w fazie grupowej zremisowali z SP Giewartów 4-4 oraz przegrali z SP Piotrowice 1-4. W półfinale okazaliśmy się minimalnie słabsi od SP Zagórów przegrywając 1-2. W ostatnim meczu turnieju nasza drużyna zwyciężyła z SP Młodojewo 3-1. Tym samym nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre III miejsce w rozgrywkach. Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zagórów

Dnia 23 marca w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach naszą szkołę reprezentowały uczennice i uczniowie klas VIII: Wiktoria Frontczak, Agata Jankowska, Nikola Jankowska, Maja Ławniczak, Zofia Markiewicz, Maria Parus oraz Hubert Kałmucki, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Mikołaj Żelek, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak.

Drużynowo chłopcy zajęli V miejsce na 12 drużyn, natomiast dziewczęta uplasowały się na VI lokacie spośród 11 ekip. Indywidualnie najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Hubert Kałmucki, który zajął VII miejsce na 51 startujących! Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce - Igrzyska Dzieci - Strzałkowo

Dnia 1 marca w Hali Sportowej w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI:
Dziewczęta: Andryszak Julia, Białecka Klara, Drewniak Lena, Dziekanowicz Julia, Gaweł Magdalena, Ławniczak Andżelika, Nowak Olga, Szymaniak Nikola, Szymkowiak Olga, Widerowska Amelia.
Chłopcy: Andrzejewski Mikołaj, Kopczyński Mateusz, Kowalewski Bartosz, Kowalski Mateusz, Lisiecki Wojciech, Matyniak Antoni, Musiałowski Igor, Szambelan Daniel, Szambelan Tobiasz, Urbaniak Antoni, Urbaniak Szymon. Opiekun: Mariusz Marcjan.
Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, natomiast drużyna chłopców uplasowała się na V miejscu. Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn (dziewczęta):
SP Trąbczyn – SP Zagórów 0-2
SP Trąbczyn – SP Strzałkowo 0-2

Wyniki SP Trąbczyn (chłopcy):
SP Trąbczyn – SP 1 Słupca 0-2
SP Trąbczyn – SP Wólka 0-2

Podsumowanie zajęć sportowych SKS – grupa młodsza

W I półroczu roku szkolnego w naszej szkole realizowane były zajęcia sportowe SKS w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Zagórów oraz Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”. W dodatkowych treningach ogólnorozwojowych prowadzonych 2 razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki) przez nauczyciela WF p. Michała Reka uczestniczyło 27 uczniów z klas II-IV. Podczas zajęć młodzi sportowcy rozwijali i doskonalili umiejętności z rozmaitych zabaw ruchowych i gier zespołowych. Przeprowadzono także testy sprawnościowe (skok w dal z miejsca, deska (plank), bieg wahadłowy 10x5m oraz Beep test) Od stycznia br. została utworzona II grupa treningowa dla uczniów klas V-VI, którzy trenują pod okiem p. Mariusza Marcjana. Gratulujemy młodym sportowcom oraz życzymy dużo sukcesów nie tylko sportowych!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Futsalu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Kowalewo Opactwo

Dnia 8 grudnia w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Futsalu Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII: Łukasz Bryk, Igor Grabara, Krzysztof Jasiński, Hubert Kałmucki, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak.
Nasza drużyna uplasowała się na miejscach 5-8! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Wólka 2-0
SP Trąbczyn – SP Ciążeń 0-2
SP Trąbczyn – SP 1 Słupca 1-2

Halowy turniej sportowo-rekreacyjny klas I-III - Kowalewo Opactwo

Klasyfikacja ogólna - VII miejsce

Klasa I - VI miejsce

Klasa II - IX miejsce

Klasa III - VI miejsce

Gratulujemy!

Wspieramy reprezentację Polski na Mistrzostwach Świata w Katarze!

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 8 listopada w Hali Sportowej w Brudzewie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięli udział zwycięzcy z powiatów: konińskiego, słupeckiego, kolskiego, tureckiego oraz Miasta Konin. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII: Łukasz Bryk, Sebastian Gałdecki, Igor Grabara, Hubert Kałmucki, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Mikołaj Musiałowski, Patryk Szambelan, Miłosz Szczepaniak, Wiktor Widerowski, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak.
Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużynami SP Malanów (zwycięstwo 1-0) i SP Rychwał (remis 3-3). W półfinale po zaciętym meczu wygraliśmy po rzutach karnych z SP nr 9 Konin 1-0. W finale zmierzyliśmy się z bardzo silną ekipą SP Przykona. Mimo ambitnej walki musieliśmy uznać wyższość rywali. Tym samym nasza drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce w rozgrywkach! Gratulujemy!

Wyniki naszej drużyny:
SP Trąbczyn – SP Rychwał 3-3
SP Trąbczyn – SP Malanów 1-0
SP Trąbczyn – SP 9 Konin 1-1 k. 1-0
SP Trąbczyn – SP Przykona 0-6


Testy sprawnościowe Narodowego Instytutu Sportu

W dniu 8 listopada naszą szkołę odwiedził p. Krzysztof Kowalski z Narodowego Instytutu Sportu w Warszawie. Wizyta związana była z przeprowadzanymi ogólnopolskimi testami sprawnościowymi dla uczestników zajęć SKS. Miło nam powiadomić, iż w grupie 400 wyselekcjonowanych uczniów z całej Polski, znalazło się 3 uczniów naszej placówki: Marta Kornatowska, Patryk Dziatkiewicz oraz Bartosz Żelek. Młodzi sportowcy pod okiem przedstawiciela Narodowego Instytutu Sportu wzięli udział w 4 konkurencjach: skok w dal z miejsca, deska (plank), bieg wahadłowy 10x5m oraz Beep test. Wyniki naszych uczniów w porównaniu z uczniami innych szkół wypadły bardzo dobrze. Gratulujemy!

Dziękujemy Rodzicom za wsparcie finansowe zakupu sprzętu sportowego!

Miło nam powiadomić, iż dzięki wyodrębnionym środkom finansowym z budżetu szkoły oraz dofinansowaniu w kwocie 500zł do rodziców absolwentów rocznik 2021/2022 został zakupiony zestaw sprzętu sportowego (piłki nożne, piłki siatkowe, piłki koszykowe, rakietki i piłeczki do tenisa stołowego oraz blendy i piłeczki do unihokeja) Dzięki zakupionym sprzętom nasi młodzi sportowcy będą mogli w lepszych warunkach uprawiać sporty drużynowe.Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!


Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt - Igrzyska Dzieci

Dnia 21 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI: Klara Białecka, Kinga Dąbkiewicz-Pyzdrowska, Lena Drewniak, Magdalena Gaweł, Weronika Jasińska, Andżelika Ławniczak, Olga Szymkowiak, Amelia Widerowska. Opiekun: Mariusz Marcjan.

Nasze zawodniczki w fazie grupowej pokonały SP Kowalewo Opactwo 2-0 i SP Łukom 2-0. W ćwierćfinale zmierzyliśmy się z drużyną SP Zagórów, którą pokonaliśmy 2-1. W półfinale niestety musieliśmy uznać wyższość rywalek z SP Wólka, przegrywając dopiero po rzutach karnych 1-2. W „małym finale” po równie emocjonującym meczu pokonujemy w rzutach karnych SP Ratyń 1-0. Tym samym nasze dziewczęta wywalczyły III miejsce w turnieju. Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Kowalewo Opactwo 1-0
SP Trąbczyn – SP Łukom 2-0
SP Trąbczyn - SP Zagórów 2-1
SP Trąbczyn – SP Wólka 0-0 k. 1-2
SP Trąbczyn – SP Ratyń 0-0 k. 1-0

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Dzieci

Dnia 19 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI: Mateusz Kopczyński, Mateusz Kowalski, Wojciech Lisiecki, Antoni Matyniak, Igor Musiałowski, Daniel Szambelan. Opiekun: Mariusz Marcjan. Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużynami SP Łukom i SP Wólka. Niestety oba mecze przegraliśmy i odpadliśmy z dalszej fazy rozgrywek zajmując miejsca IX – XII.

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Łukom 1-2
SP Trąbczyn – SP Wólka 0-2

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 12 października w Hali Sportowej w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VIII: Sebastian Gałdecki, Igor Grabara, Hubert Kałmucki, Kacper Kopaczewski, Wiktor Kopczyński, Krzysztof Kowalski, Mikołaj Musiałowski, Patryk Szambelan, Miłosz Szczepaniak, Wiktor Widerowski, Patryk Żelek. Opiekun: Roman Bartłomiejczak.
Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużyną SP Młodojewo, którą pokonali 2-1 i awansowali do ćwierćfinału, w którym pewnie pokonaliśmy SP Wólka 3-0. W półfinale po zaciętym meczu wygraliśmy 2-1 z SP Lądek. W finale zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju SP Kowalewo, których pokonaliśmy 3-0. Tym samym nasza drużyna zdobyła tytuł Mistrzów Powiatu Słupeckiego i zakwalifikowała się do fazy rejonowej!
Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
SP Trąbczyn – SP Młodojewo 2-1
SP Trąbczyn – SP Wólka 3-0
SP Trąbczyn – SP Lądek 2-1
SP Trąbczyn – SP Kowalewo 3-0

Rok szkolny 2021/2022

Poznaliśmy wyniki współzawodnictwa sportowego klas I-III

Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Słupcy ogłosił wyniki współzawodnictwa sportowego klas I-III Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła VII miejsce na 24 placówki w Powiecie Słupeckim. Nasi najmłodsi sportowcy uczestnicząc we wszystkich 4 rozgrywanych zawodach zgromadzili łącznie 29pkt. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej za przygotowanie młodych sportowców do zawodów! Gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych!

Wyniki klasyfikacji szkół:
1. SP Strzałkowo 112pkt
2. SP Ciążeń 103pkt
3. SP Ostrowite 89pkt
4. SP Kowalewo 63pkt
5. SP 1 Słupca 53pkt
6. SP 3 Słupca 46pkt
7. SP Trąbczyn 29pkt
8. SP Cienin Kościelny 6pkt
9. SP Drążna 5pkt
10. SP Kotunia 4pkt
11. SP Piotrowice 3pkt
12. SP Ratyń 2pkt
13. SP Koszuty, SP Wólka, SP Orchowo, SP Lądek, SP Bielsko, SP Powidz, SP Cienin Zaborny, SP Łukom, SP Młodojewo, SP Różanna, SP Zagórów, SP Giewartów 0pkt

Podsumowanie zajęć sportowych SKS

W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole realizowane były zajęcia sportowe SKS w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Zagórów oraz Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”. W dodatkowych treningach ogólnorozwojowych prowadzonych 2 razy w tygodniu (czwartki, piątki) przez nauczyciela WF p. Michała Reka brało udział 18 uczniów z klas II-III. Podczas zajęć młodzi sportowcy rozwijali i doskonalili umiejętności z rozmaitych zabaw ruchowych i gier zespołowych. Przeprowadzono także testy sprawnościowe (bieg na 50m, bieg na 600m oraz zwis na drążku) Uczestnicy zajęć reprezentowali naszą szkołę podczas rozmaitych zawodów sportowych w kategorii klas I-III:
- Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” U-10 w Zagórowie
- Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w "Dwa Ognie" w Ostrowitem
- Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Kowalewie Opactwie
- Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Trójboju Lekkoatletycznym w Słupcy
- Finały wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” U-10 w Szamotułach
- Turniej Sportowo-rekreacyjny klas I-III o Mistrzostwo Powiatu Słupeckiego w Kowalewie Opactwie

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy SKS-ów z rąk Dyrektor Szkoły p. Mirosławy Piruckiej-Parus oraz nauczyciela WF p. Michała Reka otrzymali pamiątkowe medale oraz kolekcjonerskie karty piłkarskie. Gratulujemy młodym sportowcom oraz życzymy dużo sukcesów nie tylko sportowych!

Turniej Sportowo-rekreacyjny klas I-III o Mistrzostwo Powiatu Słupeckiego
Dnia 8 czerwca w Kowalewie Opactwie odbył się Turniej Sportowo – rekreacyjny klas I – III o Mistrzostwo Powiatu Słupeckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Leszczyńska, Katarzyna Borus, Zuzanna Bryk, Fabian Nowaczyk, Hubert Królasik, Oskar Sroka, Anastazja Bojańska, Nikola Górniak, Nadia Ciesielczyk, Daniel Józefiak, Nikodem Jasiński, Wojciech Wolniewicz, Maria Kin, Marta Kornatowska, Olga Nowak, Mateusz Kopczyński, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki. Opiekunowie: Małgorzata Swędrowska, Malwina Kopczyńska.
Najmłodsi uczniowie rywalizowali w siedmiu konkurencjach m.in. bieg z pałeczką sztafetową, wyścigi raków, sadzenie ziemniaków, podania piłki oraz zwinnościowy tor przeszkód. Ostatecznie reprezentanci SP Trąbczyn w klasyfikacji drużynowej zajęli VIII miejsce!
Gratulujemy!

Dzień Sportu i Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. Tegoroczne zmagania sportowe koordynował zespół nauczycieli w składzie: Justyna Ościsłowska, Michał Rek, Bartłomiej Zywert. Święto sportu zainaugurowano rozgrzewką na szkolnym boisku. Następnie wszyscy uczniowie rywalizowali w indywidualnych konkurencjach tj. biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzucie piłką lekarską oraz rzutach do kosza.
Ponadto młodzi sportowcy zmierzyli się m.in. w turnieju „dwa ognie”, oraz meczach piłki nożnej i siatkówki. Każda klasa spróbowała swoich sił w kilku dyscyplinach. Najlepsi w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni medalami. Wybrano także „Najbardziej Usportowioną Klasę”, którą została Klasa II. W nagrodę wszyscy drugoklasiści otrzymali oceny celujące z wychowania fizycznego.
Oprócz zmagań sportowych uczniowie wzięli udział w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez Małgorzatę Kin. Zadaniem uczestników było wykonanie w wyznaczonych grupach plakatów o tematyce prozdrowotnej i profilaktycznej. Najlepsze prace zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Miejsko-Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zagórowie.
Wszyscy świetnie bawili się też podczas aerobiku pod okiem Justyny Ościsłowskiej. W przerwach między rywalizacją sportową uczniowie mogli pokrzepić siły posiłkiem i napojami przygotowanymi przez Radę Rodziców. To był bardzo aktywny i wesoły dzień!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców oraz Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zagórowie za okazane wsparcie finansowe!

Finały wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku U-10”

Dnia 24 maja w Szamotułach odbyły się Finały Wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórko na Stadion o Puchar Tymbarku” U-10. W rozgrywkach wzięły udział najlepsze drużyny z województwa wielkopolskiego wyłonione w turniejach powiatowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Bartoszczak, Jan Bączkiewicz, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekunowie: Michał Rek, Justyna Ościsłowska.
Drużyna SP Trąbczyn rywalizowała w grupie E z ekipami: SP Wyrzysk oraz AS Orlik Kaźmierz. Niestety nasi piłkarze oba mecze przegrali i zakończyli udział w turnieju na fazie grupowej.
Turniej był bardzo ciekawym doświadczeniem dla naszych zawodników. Mogli się oni zmierzyć z najlepszymi drużynami z całej Wielkopolski. Na zakończenie zmagań młodzi piłkarze otrzymali upominki ufundowane przez sponsorów turnieju. Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za ambitną walkę! Gratulujemy!


Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Trójboju Lekkoatletycznym

Dnia 18 maja w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Trójboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Wawrzyniak, Zuzanna Leszczyńska, Fabian Nowaczyk, Filip Szymaniak, Małgorzata Górska, Nikola Górniak, Daniel Józefiak, Adam Kopaczewski, Marta Kornatowska, Olga Nowak, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki. Opiekunowie: Michał Rek, Marzena Jasiczek.
Najmłodsi uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach: skok w dal z miejsca, bieg na 40m oraz rzut piłeczką tenisową.
Ostatecznie reprezentanci SP Trąbczyn w klasyfikacji drużynowej zajęli VII miejsce w kategorii chłopców i IX miejsce w kategorii dziewcząt!

Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się Daniel Józefiak z kl. II i Wojciech Kałmucki z kl. III, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli II miejsca w rzucie piłeczką tenisową.

Gratulujemy!

Pięknieją nasze obiekty sportowe!

Miło nam powiadomić, iż na przełomie kwietnia i maja dokonano modernizacji naszych obiektów sportowych!

Dzięki przychylności Burmistrza Zagórowa p. Romana Kultermana udało się sfinansować naprawę nawierzchni oraz odmalować nowe linie na boisku tartanowym ORLIK.

Dziękujemy również Państwu Annie i Piotrowi Kinom, którzy nieodpłatnie przekazali przyczepę piasku na rzecz poprawy naszej skoczni w dal.

Dzięki zmodernizowanym obiektom sportowym nasi uczniowie będą mogli w lepszych warunkach uprawiać sporty drużynowe oraz doskonalić skok w dal.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 26 kwietnia w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Katarzyna Borus, Zuzanna Bryk, Zuzanna Struszczyk, Hubert Królasik, Fabian Nowaczyk, Nadia Ciesielczyk, Małgorzata Górska, Nikola Górniak, Daniel Józefiak, Adam Kopaczewski, Wojciech Wolniewicz, Maria Kin, Marta Kornatowska, Olga Nowak, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Bartosz Żelek. Opiekunowie: Michał Rek, Marzena Jasiczek.
Najmłodsi uczniowie rywalizowali w biegach na 3 dystansach: klasy I – 400m, klasy II – 500m, klasy III – 600m.

Wyniki indywidualne naszych zawodników:
Bartosz Żelek – IV miejsce
Wojciech Kałmucki – VI miejsce
Daniel Józefiak – VII miejsce
Marta Kornatowska – X miejsce

Zuzanna Bryk – XII miejsce
Fabian Nowaczyk – XII miejsce
Olga Nowak – XV miejsce
Mateusz Kopczyński – XV miejsce
Zuzanna Struszczyk – XV miejsce
Katarzyna Borus – XVI miejsce
Hubert Królasik – XVI miejsce
Małgorzata Górska – XVI miejsce
Nadia Ciesielczyk – XVII miejsce
Nikola Górniak – XVIII miejsce
Wojciech Wolniewicz – XX miejsce
Adam Kopaczewski – XXI miejsce
Maria Kin – XXII miejsce

Ostatecznie reprezentanci SP Trąbczyn w klasyfikacji drużynowej mimo niepełnego składu zajęli bardzo dobre IV miejsce spośród 8 szkół!

Gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w "Dwa Ognie"

Dnia 5 kwietnia w Hali Sportowej w Ostrowitem odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w „Dwa Ognie”. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i III: Nadia Ciesielczyk, Małgorzata Górska, Nikola Górniak, Maria Kin, Marta Kornatowska, Olga Nowak, Antoni Bartoszczak, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekun: Michał Rek.

Nasi zawodnicy w fazie grupowej rywalizowali z drużynami ZSP Strzałkowo, SP 1 Słupca oraz SP 3 Słupca. W pierwszym meczu niestety musieliśmy uznać wyższość rywali ze Strzałkowa przegrywając 4:7. Kolejne mecze grupowe były już dużo lepsze i zakończyliśmy je zwycięstwami kolejno 5:1 z SP 1 Słupca i 6:1 z SP 3 Słupca. W półfinale po zaciętym meczu przegraliśmy z gospodarzami turnieju SP Ostrowite 6:8. W meczu o 3 miejsce doszło do rewanżu z ZSP Strzałkowo. Nasi zawodnicy po bardzo emocjonującym meczu zrewanżowali się rywalom zwyciężając 6:5. Ostatecznie reprezentanci SP Trąbczyn zajęli bardzo dobre III miejsce! Gratulujemy!

Wyniki SP Trąbczyn:
Faza grupowa:
SP Trąbczyn – ZSP Strzałkowo 4:7
SP Trąbczyn – SP 1 Słupca 5:1
SP Trąbczyn – SP 3 Słupca 6:1

Półfinał:
SP Trąbczyn – SP Ostrowite 6:8

Mecz o 3. miejsce:
SP Trąbczyn – ZSP Strzałkowo 6:5

Finał etapu gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku U-10

Dnia 28 marca w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Finał etapu gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku U-10. W meczu zagrały drużyny SP Trąbczyn i SP Łukom.

Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Bartoszczak, Jan Bączkiewicz, Oliwier Gałdecki, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekun: Michał Rek.

Nasi piłkarze wygrali 3-0! Bramki zdobyli: Mateusz Kopczyński (2) oraz Antoni Bartoszczak (1)

Gratulujemy! Dzięki zwycięstwu nasi piłkarze zakwalifikowali się do kolejnego etapu turnieju, który zostanie rozegrany w maju.

Podsumowanie zajęć sportowych SKS

W I półroczu roku szkolnego w naszej szkole realizowane były zajęcia sportowe SKS w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Zagórów oraz Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”. W dodatkowych treningach ogólnorozwojowych prowadzonych 2 razy w tygodniu (czwartki, piątki) przez nauczyciela WF p. Michała Reka uczestniczyło 19 uczniów z klas II-III. Podczas zajęć młodzi sportowcy rozwijali i doskonalili umiejętności z rozmaitych zabaw ruchowych i gier zespołowych. Na zakończenie pierwszego semestru wszyscy uczestnicy SKS-ów z rąk Dyrektor Szkoły p. Mirosławy Piruckiej-Parus oraz nauczyciela WF p. Michała Reka otrzymali pamiątkowe medale oraz kolekcjonerskie karty piłkarskie. Gratulujemy młodym sportowcom oraz życzymy dużo sukcesów nie tylko sportowych!

Uroczyste otwarcie bieżni lekkoatletycznej w Zagórowie - Towarzyski Miting Lekkoatletyczny

Dnia 18 października wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Zagórowie. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Marzeny Kazimierskiej uświetnili część oficjalną uroczystości prezentując sportowy układ taneczny. Następnie wspólnie z SP Zagórów i SP Łukom uczestniczyliśmy w towarzyskim mitingu biegowym. Sportowcy rywalizowali w kategoriach klas I-III, IV-VI i VII-VIII. Jednak nie wynik był tego dnia najważniejszy, a wzajemna integracja oraz promowanie zasad fair play. Na zakończenie zawodów każda szkoła otrzymała z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Zagórów p. Romana Kultermana pamiątkowy puchar.

Rok szkolny 2020/2021

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w sztafetowych biegach przełajowych (roczniki 2007-2008)

chłopcy - VIII miejsce

Rok szkolny 2019/2020

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w siatkówce chłopców (roczniki 2007-2008)

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2019/2020 zostały rozegrane w dniu 3 marca 2020 r. w hali Szkoły Podstawowej w Ostrowitem. W mistrzostwach uczestniczyło 57 zawodniczek i 49 zawodników z 6 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Nasi chłopcy w grupie B zajęli  2 miejsce, w półfinale ulegli SP 3 ze Słupcy 2:1, a w meczu o 3 miejsce wygrali z Wólką 2:1. Kolejność końcowa 1. Zagórów 2. SP 3 Słupca 3. Trąbczyn 4. Wólka 5. Ostrowite.
Skład: Banaszak Wiktor, Bartoszczak Bartosz, Jankowski Kacper, Kałmucki Hubert , Kopczyński Wiktor, Krysiak Norbert, Matecki Szymon, Musiałowski Szymon, Sroka Kacper.
Opiekun: Mariusz Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w siatkówce dziewcząt i chłopców (roczniki 2005 - 2006)

Dnia 21 lutego drużyny dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w siatkówce rozgrywanych w Hali Sportowej MOSiR w Słupcy. Niestety, nie poszczęściło się naszym reprezentantom, którzy odpadli w fazie grupowej zajmując miejsca 5-7.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w "Dwa Ognie"

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej - Roczniki 2007-2008

Dnia 12 grudnia br. w ramach Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Igrzysk Dzieci 2019/2020 przystąpiła do zmagań rekordowa liczba 16 zespołów. Liczba drużyn sprawiła, że w pierwszym etapie mistrzostw rozegrano eliminacje i wyłoniono ośmiu finalistów. Trafiliśmy do grupy D i zaczęliśmy pięknie Trąbczyn -Drążna 5:0, później Trąbczyn Słupca 0-3 (jak później się okazało – Mistrz Powiatu) i pechowo na 10 sekund przed końcem straciliśmy 3 gola Trąbczyn - Ciążeń 2:3. Zakończyliśmy zmagania na 3 miejscu w tej grupie.
Skład: Miłosz Szczepaniak, Krzysztof Kowalski, Wiktor Kopczyński, Hubert Kałmucki, Igor Grabara, Kacper Jankowski, Bartosz Bartoszczak i Szymon Matecki. Opiekun: Mariusz Marcjan

Unihokej dziewcząt - roczniki 2007-2008

5 listopada 2019 r. na Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju pojechały dziewczęta z kl. VI. Zawody zostały rozegrane na hali w Kowalewie Opactwie. W mistrzostwach wzięło udział 8 szkół podstawowych z powiatu słupeckiego. Wyniki:
Trąbczyn - Cienin Kościelny 1:3
Trąbczyn - SP 3 Słupca 1:1
Zagórów - Trąbczyn 1:2
Tym sposobem zajęliśmy 2 miejsce w grupie. W półfinale przegraliśmy z Ratyniem 0:2, a w meczu o 3 miejsce pokonaliśmy Lądek w rzutach karnych 2:1.
We wspaniałym humorze, z dyplomem i PUCHAREM wracaliśmy pochwalić się wszystkim w naszej szkole.

Skład: Amelia Bączkiewicz, Nikola Banaszak, Klaudia Gaweł, Łucja Olejniczak, Klaudia Widerowska, Amelia Michalak, Milena Knapik, Alicja Sąsiadek.
Opiekun: p. Mariusz Marcjan

Unihokej chłopców - roczniki 2007-2008

4 listopada 2019 r. chłopacy z kl.VI pojechali na Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju na halę do Kowalewa Opactwa. W mistrzostwach wzięło udział 12 szkół podstawowych z powiatu słupeckiego. Rozpoczęliśmy, wygrywając z Wólką 4:0 i z Łukomiem 3:0, mocno , tym samym zajmując pierwsze miejsce w grupie. W ćwierćfinale, prowadząc z Zagórowem 2:0, pozwoliliśmy doprowadzić do remisu. Ostateczny wynik tego meczu: 2:2, przegrane rzuty karne 1:3.
Skład: Bartek Bartoszczak, Kacper Sroka, Szymon Musiałowski, Kacper Jankowski, Wiktor Banaszak, Norbert Krysiak, Szymon Matecki, Wiktor Trzaskalski, Wiktor Kopczyński, Hubert Kałmucki, Igor Grabara, Patryk Żelek.
Opiekun – p. Mariusz Marcjan

Unihokej dziewcząt - roczniki 2005-2006

Sezon sportowy w naszej szkole zainaugurowały dziewczęta z klas VII i VIII. 23 października 2019 w nowych strojach sportowych graliśmy w unihokeja. Zawody odbywały się w Kowalewie Opactwie.
Skład: Karolina Bergier, Oliwia Matecka, Oliwia Kruczkowska, Klaudia Żelek, Marta Bartoszczak, Laura Białecka, Oliwia Szczepaniak i Klaudia Szambelan. Opiekun –
p. M.Marcjan

Przebieg zawodów: z SP1 Słupca wygraliśmy 6:0, z Łukomiem remis 0:0, z Lądkiem porażka 1:2 i w ćwierćfinale nie daliśmy rady drużynie z Cienina, otrzymując ostatecznie dyplom za miejsce V-VIII w powiecie słupeckim.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Podium dla naszych chłopców

22 maja 2019 Patryk Żelek, Hubert Kałmucki, Wiktor Banaszak i Szymon Musiałowski reprezentowali naszą szkołę w trójboju lekkoatletycznym. Każdy z nich biegł 60m, skakał w dal i rzucał piłeczką palantową, a wyniki były przeliczane na punkty. Suma tych punktów pozwoliła nam zająć 3 miejsce w powiecie słupeckim. Z dumą odebraliśmy puchar i dyplom.
Opiekun –
M. Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży zostały rozegrane 22 lutego br. na hali w Strzałkowie. Zdobyte doświadczenie na lekcjach wf oraz w Międzyszkolnej Lidze zaowocowało tym, że nasze dziewczęta zdobyły 1 miejsce w grupie, wygrywając z Wólką i Ostrowitem. W półfinale pokonaliśmy Strzałkowo, ale nie daliśmy rady wygrać w finale ze świetnie zagrywającą drużyną ze Słupcy. Puchar i II miejsce zdobyły: Alicja Kulczyńska, Oliwia Kulczyńska, Paulina Grzelewska, Kinga Grzelewska, Wiktoria Urbaniak, Julia Burdzińska, Weronika Siuba, Martyna Kierzek, Michalina Matuszak i Oliwia Matecka.
opiekun –
Mariusz Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Dzieci 2018/2019
W zawodach, które się odbyły 14 lutego w Ostrowitem, wzięły udział dwie nasze drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Paulina Pawłowska, Klaudia Żelek, Klaudia Gaweł, Oliwia Szczepaniak, Marta Bartoszczak, Dorota Bączkiewicz, Sonia Łuczak, Klaudia Szambelan, Klaudia Widerowska i Nikola Banaszak.
Drużyna chłopców w składzie: Szymon Maroszak, Szymon Matecki, Wiktor Banaszak, Mateusz Bryk, Marcin Fagasiński, Michał Izdebny, Kacper Jankowski, Miłosz Ławniczak, Szymon Musiałowski i Dawid Olejnik.
Mimo ambitnej gry i zaangażowania w walkę, naszym reprezentantom nie udało się wyjść z grup eliminacyjnych. Na zakończenie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Opiekunowie:
Mariusz Marcjan
Roman Bartłomiejczak

SZYMON MATECKI WYRÓŻNIONY NA SŁUPECKIEJ GALI SPORTU

FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SOMPOLNO (02.02.2019)

2 lutego 2019 nasza reprezentacja udała do Sompolna na Finał Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt i tam, grając systemem „każdy z każdym”, zakończyliśmy turniej na 4 pozycji. Graliśmy w składzie: Wiktoria Urbaniak, Oliwia Kulczyńska, Alicja Kulczyńska, Kinga Grzelewska, Paulina Grzelewska, Martyna Kierzek i Oliwia Matecka.

Opiekun: Mariusz Marcjan

Turniej Piłki Halowej Zima w mieście 2019
W ostatnią niedzielę ferii tj.27.01.2019 spotkały się 4 zespoły uczniów z kl. IV - VI na hali w Zagórowie, by rozegrać Turniej Piłki Halowej. Po zaciętej rywalizacji „każdy z każdym” wywalczyliśmy puchar za zajęcie 2 miejsca i nagrodę w postaci piłki nożnej. Oprócz tego statuetkę dla najlepszego strzelca otrzymał Szymon Matecki. Wszyscy zawodnicy mogli posilić się rogalikiem i napojem. Skład: Hubert Kałmucki, Szymon Matecki, Wiktor Banaszak, Damian Izdebny, Kacper Jankowski, Wiktor Kopczyński, Szymon Musiałowski, Mateusz Bryk, Michał Izdebny.
Opiekun – Mariusz Marcjan„Dwa Ognie” klas 1 – 3
9 stycznia 2019 pojechaliśmy do Ostrowitego zmierzyć się w turnieju w „Dwa ognie” klas 1-3.
Klasa 3 zaczęła od 3 zwycięstw z Ratyniem, Strzałkowem i Lądkiem, ale niestety Ciążeń okazał się lepszy – zajęliśmy 3 miejsce w grupie, a w całym turnieju 5 miejsce. Skład: Stróżyk Wiktoria, Janowska Agata, Frontczak Wiktoria, Markiewicz Zosia, Grabara Igor, Kowalski Krzysiu, Szczepaniak Miłosz, Kowalewski Wiktor, Musiałowski Mikołaj.
Klasa 2 pokonała Ratyń i Ostrowite, a ulegliśmy szkole z Giewartowa. W walce o 3 miejsce lepszy był Ciążeń, a my skończyliśmy turniej na 4 pozycji. Skład: Gaweł Magda, Ławniczak Andżelika, Szymkowiak Olga, Widerowska Amelia, Lisiecki Wojtek, Matyniak Antek, Musiałowsi Igor, Szambelan Daniel, Kowalski Mateusz.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali napoje oraz „słodki poczęstunek” ufundowany przez Wójta Gminy Ostrowite pana Mateusza Wojciechowskiego. Dodatkowo każda szkoła otrzymała kalendarz "Gazety Słupeckiej". Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejne zmagania sportowe jakimi będą Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - 14 maja 2019 r.
Opiekunami byli
p. Magdalena Śmigielska i p. Mariusz Marcjan

Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej 5 stycznia 2019
Nowy rok sportowy przywitaliśmy bardzo szybko. Już w pierwszą sobotę stycznia pojechaliśmy do Sławska, gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzami i ze szkołą z Brzeźna. Tym razem z powodu słabej zagrywki trzeba było uznać wyższość przeciwniczek. Wcześniej jednak zapewniliśmy sobie finał w Sompolnie (najlepsze 4 szkoły), który odbędzie się po feriach.
Skład drużyny: Wiktoria Urbaniak, Wiktoria Frątczak, Alicja Kulczyńska, Martyna Kierzek, Paulina i Kinga Grzelewska, Michalina Matuszak i Weronika Siuba.
Opiekun – Mariusz Marcjan

3 turniej Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt

15 grudnia 2018 odbył się 3 turniej Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Tym razem w Brzeźnie graliśmy z gospodarzami oraz z drużyną z Boguszyc. Podobnie jak w ubiegłym miesiącu odnieśliśmy sukces, wygrywając oba mecze i zdobylismy 1 miejsce. Nasz skład – Kulczyńska Alicja i Oliwia, Grzelewska Paulina i Kinga, Urbaniak Wiktoria, Burdzińska Julia, Matuszak Michalina, Siuba Weronika, Kierzek Martyna, Frątczak Wiktoria, Maroszak Magdalena i Matecka Oliwia.
 Opiekun - Marcjan Mariusz

Halowy Turniej Sportowo - Rekreacyjny Klas I-III Szkół Podstawowych

Halowy Turniej Sportowo - Rekreacyjny Klas I-III Szkół Podstawowych został rozegrany w dniu 7 grudnia br. w hali Szkoły Podstawowej w Kowalewie Opactwie. W zawodach uczestniczyło 12 szkół podstawowych. Łącznie przeprowadzono 4 konkurencje: - „ Wyścig z pałeczką sztafetową” - „Wyścig raków” - „Sadzenie ziemniaków” - „ Tor przeszkód”. Podsumowując wyniki wszystkich roczników łącznie uplasowaliśmy się na 9 pozycji gromadząc 53 punkty. Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejne zmagania sportowe jakimi będą Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Dwa Ognie (09 stycznia 2019 r- hala SP w Ostrowitem).
Kl.1 – rocznik 2011 Kacper Andryszak, Maciej Chmielewski, Julka Dziekanowicz, Bartek Kowalewski, Mateusz Kowalski, Adam Styperek, Nikola Szymaniak, Antoni Urbaniak, Wiktoria Wypychowska.
Kl.2 - rocznik 2010 Klara Białecka, Magda Gaweł, Weronika Jasińska, Andżelika Ławniczak, Amelia Widerowska, Wojtek Lisiecki, Antek Matyniak, Daniel Szambelan, Igor Musiałowski.
Kl.3 – rocznik 2009 Zosia Markiewicz, Maria Parus, Wiktoria Stróżyk, Agata Janowska, Igor Grabara, Krzysztof Kowalski, Wiktor Kowalewski, Miłosz Szczepaniak.
Opiekunowie –
p.M.Swędrowska p.M.Śmigielska, p. M.Marcjan

Drugi turniej Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt

16 listopada 2018 rozegraliśmy drugi turniej Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Na sali w Rzgowie spotkały się drużyny z Boguszyc, Rzgowa i Trąbczyna. Tym razem odnieśliśmy sukces wygrywając oba mecze. Zdobyliśmy 1 miejsce, otrzymaliśmy puchar i dyplom. Swój debiut na słupku sędziowskim zaliczyła Alicja (na zdjęciu). Nasz skład – Kulczyńska Alicja i Oliwia, Grzelewska Paulina, Urbaniak Wiktoria, Burdzińska Julia, Matuszak Michalina, Siuba Weronika i Kierzek Martyna. Jako organizatorzy turnieju dziękujemy p. Sylwii Słowińskiej za udostępnienie sali, oraz państwu Matuszak za podwiezienie naszej drużyny.
Opiekun -
Marcjan Mariusz

Igrzyska dzieci - zawody w unihokeju chłopców

13 listopada 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kowalewie Opactwie rozegrano Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców w ramach IGRZYSK DZIECI. W zawodach uczestniczyło 11 szkół podstawowych z powiatu słupeckiego. W naszej grupie najpierw zremisowaliśmy ze Słupcą 0:0, a z Kowalewem wygraliśmy aż 4:0. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z Wólką, gdzie było 2:2 i rzuty karne 1:2. Zakończyliśmy turniej na miejscu 5. Skład: Kacper Jankowski, Wiktor Banaszak, Szymon Musiałowski, Bartosz Banaszak, Damian Izdebny, Patryk Żelek, Mateusz Bryk, Dawid Olejnik, Hubert Kałmucki, Wiktor Kopczyński, Szymon Matecki, Szymon Maroszak.
Opiekun - Mariusz Marcjan

Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

3 listopada 2018 rozpoczęła się Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt. W pierwszym turnieju w Sławsku wygrały gospodynie, a my pokonaliśmy dziewczęta ze Rzgowa – zajmując 2 miejsce. W składzie mieliśmy dziewczyny z klasy VIII i III gimnazjum – Kulczyńska Alicja, Kulczyńska Oliwia, Grzelewska Paulina, Grzelewska Kinga, Urbaniak Wiktoria, Burdzińska Julia, Matuszak Michalina, Siuba Weronika i Kierzek Martyna. Za 2 tygodnie naszymi rywalkami będą dziewczyny z Boguszyc i Rzgowa.
Opiekun Marcjan Mariusz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - zawody w unihokeju chłopców

30 października 2018 w Kowalewie Opactwie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody w unihokeju. W grupie graliśmy z Lądkiem, Kowalewem i Giewartowem. Swój dzień miał wtedy Kamil Nikiel, strzelając każdej drużynie gola. W ćwierćfinale z Ciążeniem 2-0, w półfinale z Drążną 3-1 i jeszcze raz spotkaliśmy się z Lądkiem w finale. Niestety nasi przeciwnicy zachowali więcej sił, a my zajęliśmy wysokie - 2 miejsce zdobywając puchar. Oprócz w/w Kamila grali: Jakub Bączkiewicz, Jakub Chojnacki, Jakub Kałużny, Jakub Matyniak, Krystian Pal, Bartosz Szulc, Kacper Szymczak i Rafał Wypychowski.
Opiekunem w zastępstwie był Mariusz Marcjan

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej odbyły się 25 października 2018 w Zagórowie. Niestety, mimo zaciętej walki, nie wyszliśmy ze swojej grupy. Graliśmy w składzie: Bączkiewicz Jakub, Chojnacki Jakub, Kałużny Jakub, Kobylarek Kacper, Langwiński Tomasz, Matyniak Jakub, Nikiel Kamil, Pal Krystian, Parus Wojciech, Stuczyński Oskar.
Opiekunem w zastępstwie był
Mariusz Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej klas 4-6

24 października 2018 r. w hali sportowej w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej klas 4-6. W zawodach uczestniczyło 11 szkół podstawowych. Naszym zawodnikom nie udało się wyjść ze swojej grupy.
Skład - Igor Grabara, Szymon Matecki, Kacper Jankowski, Hubert Kałmucki, Szymon Musiałowski, Dawid Olejnik, Damian Izdebny, Wiktor Banaszak, Mateusz Bryk i Bartosz Bartoszczak.
Opiekun – Mariusz Marcjan

Mistrzowie powiatu w ramach turnieju Tymbark

21 października okazał się dniem pełnym sukcesów sportowych, bowiem w niedzielę nasi piłkarze najpierw pojechali jako ZKS Zagórów do Kramska, by tam pokonać gospodarzy 2-1, a po południu już wypoczęci udali się do Lądku w ramach turnieju "Tymbark". Wygrywając z dużynami z Zagórowa i gospodrzami, zostali MISTRZAMI POWIATU. Szczebel wojewódzki ma odbyć się w kwietniu – powodzenia! Nasi mistrzowie: Nikola Banaszak, Wiktor Banaszak, Bartosz Bartoszczak, Michał Izdebny, Damian Izdebny, Kacper Jankowski, Hubert Kałmucki, Wiktor Kopczyński, Szymon Matecki, Szymon Musiałowski. Opiekun - Mariusz Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ odbyły się 16 października 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kowalewie Opactwie. Podczas rozgrywek zremisowaliśmy z Zagórowem i Lądkiem 0:0, co dało nam 3 miejsce w grupie i, mimo walecznej gry, nie awansowaliśmy dalej. Skład reprezentacji szkoły: Paulina Grzelewska, Weronika Siuba, Oliwia Kulczyńska, Julia Burdzińska, Oliwia Michalak, Oliwia Matecka, Michalina Matuszak, Anastazja Szaraszek, Kinga Grzelewska, Alicja Kulczynska, Joanna Śmiechowska.
Opiekun -
Mariusz Marcjan

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się 27 września 2018 r. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie. W ramach IGRZYSK DZIECI nasze DZIEWCZĘTA zajęły 9 miejsce, a CHŁOPCY 7 miejsce za co otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy.
Składy
- Zosia Markiewicz, Marysia Parus, Klaudia Widerowska, Nikola Banaszak, Klaudia Gaweł, Klaudia Żelek, Paulina Pawłowska, Oliwia Szczepaniak, Ania Matyniak
- Kacper Jankowski, Michał Izdebny, Adam Kin, Damian Izdebny, Wiktor Banaszak, Szymon Matecki, Mateusz Bryk, Hubert Kałmucki, Wiktor Kopczyński, Patryk Żelek

Podczas tych zawodów odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019 w Powiecie Słupeckim. W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy wyróżnionych szkół, którzy z rąk Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu otrzymali okazjonalne puchary jako najlepsze szkoły we współzawodnictwie sportowym szkół za rok szkolny 2017/2018. Nasza szkoła została wyróżniona za zajęcie 5 miejsce w kategorii klas 1-3

Powołanie do kadry Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
Nasz młodzik Szymon Matecki z klasy V otrzymał powołanie do reprezentowania kadry naszego okręgu. Wraz z innymi powołanymi 2 października uda się do Margonina na turniej kadr rocznika 2007. Gratulujemy!

ROK SZKOLNY 2017/2018

Finał Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych

29 maja 2018 w Żerkowie odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych. Nasz Mistrz Powiatu - Szymon Matecki z klasy 4 reprezentował naszą szkołę i wywalczył bardzo wysokie, historyczne - 8 miejsce. W tym biegu startowało blisko 200 najlepszych zawodników z całego województwa.

Cała Polska Biega

W ramach akcji Cała Polska Biega w niedzielę 27 maja, przy pięknej pogodzie, nasi sportowcy wystartowali w Biegu za Gąsiorem. Szymon Matecki jak zwykle był nie do pokonania, zaraz za nim przybiegł Kacper Jankowski, a czwarty był Wiktor Banaszak. W starszej kategorii miłą niespodziankę sprawił Mateusz Matuszak zajmując 3 miejsce.

Kibicujemy sportowcom z naszej szkoły.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Biegach Przełajowych

W dniu 17 kwietnia 2018 roku na obiekcie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. W Igrzyskach Dzieci rocznik 2005-06 wystartowało 3 chłopców z naszej szkoły: Kuba Kaczmarek, Mateusz Bryk i Kuba Trzaskowski oraz 1 dziewczynka - Oliwia Matecka. Jako drużyna nasza szkoła zajęła 8. miejsce w kategorii chłopców, natomiast w kategorii dziewcząt 10. miejsce.
Rocznik 2007 – w klasyfikacji indywidualnej Szymon Matecki wywalczył złoto, natomiast Nikola Banaszak srebro i awans do finałów wojewódzkich, ponadto startowali w tej kategorii – Kin Adam, Banaszak Wiktor, Jankowski Kacper, Żelek Patryk. Szkolna drużyna chłopców zdobyła 4. miejsce, a dziewczęta 8. miejsce. Szymonowi i Nikoli życzymy powodzenia 29 maja w Żerkowie.

Turniej Międzyszkolnej Ligi w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 03 marca 2018 pojechaliśmy do Rzgowa na drugi Turniej Międzyszkolnej Ligi w Piłki Siatkowej Dziewcząt. Tym razem wyniki przedstawiają się następująco: 1 miejsce Sławsk, 2 – Rzgów, 3 – Trąbczyn, 4 - Brzeźno. Graliśmy w składzie: Patrycja Knapik, Alicja Kulczyńska, Weronika Siuba, Iza Bączkiewicz, Oliwia Kulczyńska, Magda Kierzek, Julia Wypychowska i Wiktoria Urbaniak. Trener – M. Marcjan.

Turniej Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
25 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prestiżowym turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Turniej ma charakter ogólnopolski. Wywalczyliśmy 3. miejsce w kategorii U – 12 w powiecie słupeckim. Drużyna otrzymała dyplom i nagrodę (piłkę) ufundowaną przez v-ce starostę, natomiast wszyscy uczestnicy słodkie upominki ufundowane przez Burmistrza Zagórowa. Młodzi piłkarze zagrali w składzie: Mateusz Bryk, Wiktor Banaszak, Oskar Kubicki, Bartek Bartoszczak, Kacper Jankowski, Szymon Matecki i Dawid Izdebny. Opiekun Mariusz Marcjan.

Międzyszkolna Liga Siatkówki
W Sławsku 3 lutego odbyły się zawody w ramach Międzyszkolnej Ligi Siatkówki. Podczas tego spotkania nasze dziewczęta były nie do zatrzymania, wygrywając ze Rzgowem i Sławskiem i zdobywając tym samym puchar oraz dyplom za 1. miejsce. Skład: Alicja Kulczyńska, Iza Bączkiewicz, Patrycja Knapik, Wiktoria Urbaniak, Paulina Grzelewska, Oliwia Kulczyńska, Weronika Siuba, Magda Kierzek i Michalina Matuszak. Opiekun Mariusz Marcjan.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży
W pierwszym dniu lutego wzięliśmy udział w zawodach sportowych w siatkówce. Niestety, naszej drużynie nie udało się wyjść z grupy. Zadecydował o tym mecz z Ostrowitem, który pomimo zaciętej walki przegraliśmy. Odniesione zwycięstwo nad Kowalewem nie wystarczyło do awansu do kolejnego etapu rozgrywek.
Skład: Alicja Kulczyńska, Iza Bączkiewicz, Wiktoria Frątczak, Julia Wypychowska, Patrycja Knapik, Wiktoria Urbaniak, Paulina Grzelewska, Oliwia Kulczyńska, Weronika Siuba i Magda Kierzek. Opiekun Mariusz Marcjan.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w siatkówce chłopców

Od wielu lat jest wiadome, że spośród wielu dyscyplin sportowych, jakie uprawiają uczniowie z Trąbczyna, największą popularnością cieszy się siatkówka. Popularność tej dyscypliny została potwierdzona bardzo dobrym wynikiem, jaki uzyskała drużyna chłopców podczas Mistrzostw Powiatu Słupeckiego, odbywających się w tym roku w hali sportowej w Ostrowitem. Wystartowało 6 drużyn szkół podstawowych. Nasi siatkarze w swojej grupie zajęli 2 miejsce i tym samym awansowali do półfinałów rozgrywek. Do finału niestety nie udało się dostać, ale w meczu o 3 miejsce siatkarze z Trąbczyna pokonali drużynę ze Strzałkowa i zdobyli miejsce na podium oraz kolejny pamiątkowy puchar.
Drużyna, której opiekunem jest p. Roman Bartłomiejczak wystąpiła w następującym składzie: Konrad Bączkiewicz, Jakub Bączkiewicz, Olgierd Kłodziński, Mateusz Reszkiewicz, Krzysztof Kobylarek, Daniel Dopierała, Filip Kołodziej.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I - III w grze Dwa ognie

16 stycznia 2018 o godzinie 10.00 w hali SP w Ostrowitem, rozpoczęły się pierwsze w tym roku sportowe zmagania szkół. O tytuły mistrzowskie w grze Dwa ognie rywalizowali uczniowie klas I-III szkół podstawowych. W kategorii rocznika 2010 i 2009 uczniom naszej szkoły nie powiodło się i nie udało się wygrać swoich meczy. Natomiast poziom dzieci urodzonych w 2008 roku przerósł nasze oczekiwania. Banaszak Nikola, Jankowska Nikola, Michalak Amelia, Knapik Milena, Krysińska Nikola, Musiałowski Szymon, Kopczyński Wiktor, Banaszak Wiktor, Kałmucki Hubert i Bryk Łukasz zostali MISTRZAMI POWIATU wygrywając wszystkie mecze. Zmęczeni, ale dumni, z uśmiechem na ustach i pucharem w rękach wróciliśmy pochwalić się całej szkole.

Skład kl.1: Lisiecki Wojciech, Krucki Nikodem, Szambelan Daniel, Musiałowski Igor, Gaweł Magda, Jasińska Weronika, Krysińska Lena, Szymkowiak Olga

Klasa 2: Grabara Igor, Franczak Daniel, Ławniczak Sebastian, Musiałowski Mikołaj, Kowalski Krzysztof, Stróżyk Wiktoria, Reszkiewicz Julia, Markiewicz Zofia, Frontczak Wiktoria, Janowska Agata, Kin Stanisław

Opiekunami byli: p. Barbara Jagielska, p. Beata Kwaśniewska i p. Mariusz Marcjan.

Wyjazd do Poznania na mecz Lecha Poznań z Cracovią w ramach programu „Kibicuj z klasą”
12 grudnia chętni uczniowie naszej szkoły mieli okazję oglądać mecz polskiej ekstraklasy piłki nożnej w wykonaniu czołowych zespołów ligi. Opiekunami grupy byli Katarzyna Nowak, Michał Rek i Andrzej Szumigalski, kierownikiem wycieczki był Mariusz Marcjan.
Za udział w programie dziękujemy!

IV Halowy Turniej Rekreacyjno - Sportowy w Kowalewie

W dniu 1 grudnia br. uczniowie klas I-III brali udział w IV Halowym Turnieju Rekreacyjno - Sportowym w Kowalewie Opactwie. W zawodach uczestniczyło 288 zawodników z 13 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Dzieci startowały w czterech konkurencjach: "Wyścig z pałeczką", "Wyścig raków", "Sadzenie ziemniaków", "Tor przeszkód". Suma punktów uzyskanych przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich była wynikiem końcowym Turnieju. Nasza szkoła uzyskała łącznie 81 punktów i znalazła się na szóstym miejscu. Wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowy puchar, a reprezentacje poszczególnych klas dyplomy. Gratulujemy!!!!

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci zostały rozegrane w dniu 14 listopada br. w hali MOSiR w Słupcy w godzinach 9.00-13.30. W zawodach uczestniczyło 98 zawodniczek z 10 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Zagraliśmy w grupie A z drużyną z Cienina Zabornego i Słupcy.

Wyniki meczów grupowych:

Trąbczyn - Cienin Zaborny 1:1

SP 3 Słupca – Trąbczyn 0:0

O kolejności końcowej w grupie zadecydowały rzuty karne: SP 3 Słupca - Trąbczyn 1:0.

Ostatecznie uplasowaliśmy się na miejscach 7-10. Najlepsza w całym turnieju okazała się ekipa z Cienina Kościelnego.

Skład drużyny: Banaszak Nikola, Bartoszczak Marta, Gaweł Klaudia, Gmyrek Patrycja, Kruczkowska Oliwia, Łuczak Sonia, Maroszak Magda, Matecka Oliwia, Matecka Weronika, Pawłowska Paulina, Widerowska Klaudia, Żelek Klaudia. Opiekun: Mariusz Marcjan.

Igrzyska Dzieci - unihokej chłopców

3 listopada na sali w Słupcy miały miejsce rozgrywki unihokeja chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Niestety, po porażkach z drużynami z Koszut i Ratynia zajęliśmy 3. miejsce w swojej grupie, nie awansując do kolejnych etapów. Honorową bramkę zdobył Kacper Jankowski. Skład drużyny: Kacper Jankowski, Wiktor Banaszak, Tomek Langwiński, Damian Izdebny, Kuba Trzaskowski, Szymon Matecki, Mateusz Markiewicz, Szymon Musiałowski, Mateusz Bryk, Kacper Nadolny i na bramce Szymon Marjański.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018 odbyły się 27 października.
Ambitne dziewczyny z naszej szkoły poszły w ślady swoich kolegów zdobywając 3 miejsce podczas rozgrywek w unihokeja, które odbywały się na hali w Kowalewie. Zanim otrzymaliśmy dyplom i puchar nasze zawodniczki zanotowały wygraną ze Strzałkowem 2:0 i z Zagórowem 3:1 zajmując 1 miejsce w grupie. W ćwierćfinale z Ciążeniem pewnie wygrały 3:0.
Półfinał z Drążną okazał się najbardziej zaciętym meczem - po ostrej grze (wiele siniaków i zadrapań) wynik był bezbramkowy. Niestety w karnych lepsze okazały się rywalki.
Na koniec w walce o 3. miejsce pokonały Kowalewo 1:0!
Skład naszych hokeistek - w bramce
kapitan Julia Wypychowska, w polu: Oliwia Kulczyńska, Julia Burdzińska, Magda Kierzek, Paulina Grzelewska, Alicja Kulczyńska, Anastazja Szaraszek, Joanna Śmiechowska, Wiktoria Frątczak, Patrycja Knapik, Weronika Siuba, Izabela Bączkiewicz.

Kolejny sportowy sukces uczniów z Trąbczyna

23 października w Hali Sportowej w Zagórowie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w halowej piłce nożnej.
W zawodach uczestniczyło 115 zawodników z 12 szkół podstawowych i jednego gimnazjum powiatu słupeckiego. Nasi piłkarze znaleźli się w jednej grupie z drużynami z Ostrowitego i Powidza. Znakomita gra w meczach kwalifikacyjnych pozwoliła zawodnikom z Trąbczyna zająć 1 miejsce w swojej grupie. Kolejny mecz to ćwierćfinał, w którym nasi piłkarze zostawili w pokonanym polu drużynę z Zagórowa. W następnym etapie piłkarze z Trąbczyna nie dali szans zawodnikom ze Słupcy i tym samym znaleźli się w finale rozgrywek. Finał, w którym graliśmy z drużyną z Lądku stał na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie i zakończył się bezbramkowym remisem. O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne, w których nasi zawodnicy mieli niestety mniej szczęścia i minimalnie w stosunku 3:2 ulegli rywalom. Zajęcie drugiego miejsca jest wielkim sukcesem drużyny chłopców z Trąbczyna i daje im jednocześnie awans do rozgrywek szczebla rejonowego.
Wicemistrzowie powiatu to :
Jakub Bączkiewicz, Konrad Bączkiewicz, Olgierd Kłodziński, Krzysztof Kobylarek, Mateusz Reszkiewicz, Adrian Mądry, Jakub Kałużny, Jakub Matyniak, Jakub Chojnacki, Krystian Pal, Kacper Kobylarek, .
Opiekun drużyny p. Roman Bartłomiejczak.

Sportowe sukcesy naszych uczniów
Bardzo dobrze rozpoczął sie sportowy rok szkolny dla uczniów naszych klas gimnazjalnych .
W Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w unihokeju drużyna chłopców zajęła znakomite
3 miejsce. Zawody zostały rozegrane w dniu 16 października br. w hali SP w Kowalewie Opactwie. W zawodach uczestniczyło 109 zawodników z 10 szkół podstawowych i 1 gimnazjum powiatu słupeckiego. Po pełnych emocji rozgrywkach grupowych, w których o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, nasza drużyna awansowała do półfinału, gdzie niestety uległa zawodnikom ze szkoły w Drążnej. Za to w „ małym finale" czyli w meczu o trzecie miejsce nasi chłopcy 1 : 0 pokonali drużynę z Lądku i wywalczyli miejsce na podium oraz pamiątkowy puchar i dyplom.
Hokeiści z Trąbczyna wystąpili w składzie :
Jakub Bączkiewicz, Konrad Bączkiewicz, Olgierd Kłodziński, Krzysztof Kobylarek, Mateusz Reszkiewicz, Adrian Mądry, Jakub Kałużny, Jakub Matyniak, Krystian Pal, Kacper Kobylarek, Kacper Szymczak.
Opiekun Drużyny p. Roman Bartłomiejczak.

Igrzyska Dzieci Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

Igrzyska Dzieci Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców zostały rozegrane w dniu 17 października br. w hali SP w Koszutach. Paulina Pawłowska oraz Karolina Bergier dostały dyplom za 4 miejsce, natomiast Mateusz Bryk i Szymon Matecki zostali sklasyfikowani na pozycji 5-6.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 26 września 2017 r, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała sztafeta dziewcząt w składzie: Oliwia Matecka, Nikola Banaszak, Klaudia Gaweł, Oliwia Kruczkowska, Alicja Sąsiadek, Amelia Michalak, Oliwia Szczepaniak, Paulina Pawłowska, Klaudia Żelek – wywalczyliśmy 7 miejsce (na 8 zespołów).
Sztafeta chłopców: Mateusz Bryk, Mateusz Markiewicz, Kuba Trzaskowski, Wiktor Banaszak, Nikodem Przybylski, Wiktor Trzaskalski, Kacper Jankowski, Matecki Szymon, Adam Kin – wywalczyliśmy 6 miejsce (na 10 zespołów).

Podczas Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 w Powiecie Słupeckim. W trakcie inauguracji Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy Dariusz Mielcarek przedstawił sprawozdanie z realizacji kalendarza imprez SZS Wielkopolska za rok szkolny 2016/2017, a następnie, wspólnie ze Starostą Mariuszem Rogą, uhonorował najlepsze szkoły we współzawodnictwie sportowym okazjonalnymi grawertonami. Wyróżnione szkoły to: Klasy 1-3 szkół podstawowych 1 miejsce Giewartów 142 pkt, 2 miejsce Ciążeń 133 pkt , 3 miejsce Trąbczyn 108 pkt .

ROK SZKOLNY 2016/2017

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Trójboju Lekkoatletycznym

Klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej 24 maja 2017 r. brały udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Trójboju Lekkoatletycznym. Na Stadionie Leśnym w Słupcy startowało 10 drużyn. Chłopcom powiodło się znakomicie. Indywidualnie Kacper Jankowski zdobył brązowy medal (90 pkt), a Szymon Matecki srebrny medal (92 pkt). W mistrzowskiej drużynie punktowali ponadto Hubert Kałmucki, Wiktor Banaszak, Krzysztof Kowalski i Igor Grabara. Chłopcy odebrali ogromny puchar i dyplom za zajęcie pierwszego miejsca!
Dziewczynki w składzie: Klaudia Widerowska, Łucja Olejniczak, Nikola Banaszak, Nikola Jankowska, Wiktoria Frontczak i Maria Parus zajęły 6 miejsce, otrzymując pamiątkowy dyplom. Poniżej fotorelacja.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 27 kwietnia br. na boisku treningowym MOSiR w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego klas I-III w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyło 88 zawodniczek i 91 zawodników z 13 szkół podstawowych powiatu słupeckiego.
Skład reprezentacji SP Trąbczyn:
Wiktoria Fronczak (kl. I), Igor Grabara (kl. I) , Krzysztof Kowalski (kl. I), Miłosz Szczepaniak (kl. I), Amelia Michalak (kl. II), Nikola Banaszak (kl. II), Nikola Jankowska (kl. II), Wiktor Banaszak (kl. II), Patryk Żelek (kl. II), Damian Izdebny (kl. III), Kacper Jankowski (kl. III), Szymon Matecki (kl. III).
Opiekunowie: Mariusz Marcjan i Katarzyna Nowak.

Reprezentanci SP Trąbczyn zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Nikola Banaszak oraz Amelia Michalak zajęły odpowiednio I i II miejsce w kategorii dziewcząt z klas II. Natomiast w kategorii chłopców z klas III dwa czołowe miejsca na podium zajęli Szymon Matecki i Kacper Jankowski.

Gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom!

Szczegółowe wyniki reprezentantów SP Trąbczyn:

Klasa 1 – rocznik 2009
Wiktoria Fronczak - 12 miejsce na 27 zawodniczek
Miłosz Szczepaniak – 12 miejsce na 30 zawodników
Igor Grabara – 20 miejsce na 30 zawodników
Krzysztof Kowalski – 28 miejsce na 30 zawodników

Klasa 2 – rocznik 2008
Nikola Banaszak - 1 miejsce na 34 zawodniczki
Amelia Michalak - 2 miejsce na 34 zawodniczki

Nikola Jankowska - 5 miejsce na 34 zawodniczki
Wiktor Banaszak – 10 miejsce na 35 zawodników
Patryk Żelek – 14 miejsce na 35 zawodników

Klasa 3 – rocznik 2007
Szymon Matecki – 1 miejsce na 26 zawodników
Kacper Jankowski - 2 miejsce na 26 zawodników

Damian Izdebny – 11 miejsce na 26 zawodników.


Drużyna SP Trąbczyn w Finale Wojewódzkim XVII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10

Dnia 27 marca br. we Wrześni najmłodsi piłkarze SP Trąbczyn wzięli udział w Finale Wojewódzkim XVII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10. Udział naszych zawodników w tym elitarnym gronie był możliwy dzięki wygranym eliminacjom powiatowym rozegranych 20 lutego, w których drużyna SP Trąbczyn dopiero w rzutach karnych 6-5 pokonała SP Zagórów.
W finale wojewódzkim nasi zawodnicy w fazie grupowej odnieśli 1 zwycięstwo i ponieśli 2 porażki. Tym samym zajęli III miejsce w grupie i niestety nie zakwalifikowali się do dalszej fazy rozgrywek. Jednak sam udział wśród najlepszych drużyn województwa wielkopolskiego można uznać za duży sukces. Zawodnicy zostali udekorowani medalami oraz otrzymali dyplom wraz z upominkami w postaci słodyczy i soków Tymbark. Każda szkoła zakwalifikowana do finału wojewódzkiego otrzymała też pamiątkowy kalendarz ścienny z wizerunkami piłkarze Reprezentacji Polski.
Skład SP Trąbczyn (U-10): Szymon Matecki, Kacper Jankowski, Nikola Banaszak, Wiktor Banaszak, Bartosz Bartoszczak, Igor Grabara, Hubert Kałmucki, Wiktor Kopczyński, Szymon Musiałowski, Wiktor Trzaskalski. Trener: Mariusz Marcjan.
Nieco gorzej poszło naszym zawodnikom w kategorii U-12, którzy w eliminacjach powiatowych rozegranych 9 marca br. w Zagórowie zajęli IV miejsce.
Skład SP Trąbczyn (U-12): Tomasz Langwiński, Kacper Nadolny, Kuba Trzaskowski, Jakub Kaczmarek, Mateusz Markiewicz, Bartosz Styperek, Mateusz Bryk, Oskar Kubicki, Dawid Olejnik, Olaf Swędrowski. Trener: Mariusz Marcjan.

III miejsce siatkarek ZSG Trąbczyn w Międzyszkolnej Lidze Siatkówki Dziewcząt „Sławsk 2016/2017”!


Dnia 26 marca br., w Sali Sportowej w Sławsku odbył się VI Turniej Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Organizatorem rozgrywek był Zespół Szkół w Sławsku. W turnieju podsumowującym zmagania ligowe wzięło udział 5 drużyn: Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Kleczew, Gimnazjum Sławsk, Gimnazjum Rzgów, Gimnazjum Brzeźno. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym.


W drużynie z ZSG zagrały: Izabela Bączkiewicz, Martyna Dopierała, Patrycja Knapik, Łucja Nowak, Karina Pakulska, Antonina Skrzypska, Marta Szambelan, Aneta Woźniak, Klaudia Zielińska. Trener: Mariusz Marcjan.


W klasyfikacji generalnej rozgrywek najlepsza okazała się drużyna ze Sławska. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom z Kleczewa. Na trzecim stopniu podium uplasowały się siatkarki z Trąbczyna. Poza podium znalazły się drużyny ze Rzgowa i Brzeźna.


Podczas turnieju wybrano także najlepsze zawodniczki z każdej drużyny. Z drużyny ZSG Trąbczyn wyróżnione zostały Marta Szambelan oraz Łucja Nowak, które otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy.


Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

II miejsce siatkarek ZSG Trąbczyn w XLI Regionalnym Turnieju Siatkówki z okazji Dnia Kobiet w Słupcy!

Dnia 5 marca br., w Hali Sportowej MOSiR w Słupcy odbył się XLI Regionalny Turniej Siatkówki z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem rozgrywek był MOSiR Słupca. W turnieju w kategorii GIMNAZJUM wzięło udział 5 drużyn: Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Sompolno, Gimnazjum Sławsk, Gimnazjum Słupca, Gimnazjum Strzałkowo. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym.

W drużynie z ZSG zagrały: Izabela Bączkiewicz, Martyna Dopierała, Patrycja Knapik, Sandra Michalak, Łucja Nowak, Karina Pakulska, Marta Szambelan, Aneta Woźniak. Trener: Mariusz Marcjan

Ostatecznie po zaciętym turnieju najlepsza okazała się drużyna ze Sompolna, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom z Trąbczyna. Na ostatnim stopniu podium uplasowały się siatkarki ze Sławska. Poza podium znalazły się drużyny ze Słupcy i Strzałkowa.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Nauczycieli w Siatkówce


Dnia 3 marca br., w Hali Sportowej w Zagórowie odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Nauczycieli w Siatkówce. Organizatorem pierwszych w historii siatkarskich zmagań pracowników oświaty Powiatu Słupeckiego był Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Unii Europejskiej w Trąbczynie przy udziale Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.


Gminę Zagórów reprezentowali:
Andrzej Przygoński, Michał Rek, Mariusz Marcjan, Roman Bartłomiejczak, Andrzej Szumigalski, Jakub Bartłomiejczak, Wojciech Łakomiak, Karol Janowski, Adam Jaśniewicz.


Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się reprezentacja gminy Strzałkowo, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Słupeckiego. Na trzecim stopniu podium uplasowała się reprezentacja gminy Zagórów. Nasi zawodnicy mimo ambitnej walki przegrali oba mecze 0-2 ze Strzałkowem i Reprezentacją Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Słupeckiego.


Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Gminy Zagórów Wiesława Radnieckiego. Na zawodników czekał także poczęstunek. W przyszłym roku planowana jest kolejna edycja turnieju.

Międzygminny Turniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zagórów

Dnia 26 lutego br. w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Międzygminny Turniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zagórów. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: SP Zagórów, SP Łukom, SP Trąbczyn, SP Osiecza.

Drużyna SP Trąbczyn wystąpiła w składzie: Mateusz Bryk, Szymon Matecki, Kacper Kobylarek, Oskar Kubicki, Kacper Kubicki, Wiktor Łuczak, Wojciech Parus, Kacper Jankowski. Opiekunem drużyny był p. Mariusz Marcjan.

Nasi piłkarze pokonali SP Łukom 2-1 oraz przegrali 1-2 z SP Osiecza i 1 - 3 z SP Zagórów. Piłkarze z naszej szkoły przez gorszy bilans bramkowy zajęli 4 miejsce w turnieju. Na zakończenie rozgrywek najlepsze drużyny otrzymały puchary i piłki ufundowane przez organizatora zmagań. 

Klasyfikacja turnieju:

1. SP Osiecza,

2. SP Zagórów,

3. SP Łukom, 

4. SP Trąbczyn.

II miejsce siatkarek ZSG Trąbczyn w V Turnieju Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt w Osieczy!

Dnia 25 lutego br., w Sali Sportowej w Osieczy odbył się V Turniej Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Organizatorem rozgrywek był Zespół Szkół Gimnazjalnych w Trąbczynie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Kleczew, Gimnazjum Sławsk, Gimnazjum Brzeźno. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym.

W drużynie z ZSG zagrały: Izabela Bączkiewicz, Martyna Dopierała,Patrycja Knapik, Łucja Nowak, Karina Pakulska, Marta Szambelan, Aneta Woźniak, Klaudia Zielińska. Opiekunowie: Mariusz Marcjan (trener), Michał Rek (asystent tenera).

Ostatecznie po zaciętym turnieju najlepsza okazała się drużyna ze Sławska, która  wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło  zawodniczkom z Trąbczyna. Na ostatnim stopniu podium uplasowały się siatkarki z Kleczewa. Poza podium znalazła drużyna z Brzeźna. 

Podczas turnieju wybrano także najlepsze zawodniczki z każdej drużyny. Z drużyny ZSG Trąbczyn wyróżniona została Marta Szambelan, która otrzymała pamiątkowy dyplom.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkiedrużyny otrzymały pamiatkowe puchary i dyplomy.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Klas I - III Szkół Podstawowych w grze w Dwa Ognie

14 lutego uczniowie z klas II i III wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Klas I - III Szkół Podstawowych w grze w Dwa Ognie. Mistrzostwa zostały rozegrane w hali MOSiR w Słupcy.

W zawodach uczestniczyło 12 zespołów ze szkół podstawowych powiatu słupeckiego. W klasyfikacji końcowej uczniowie z klasy I znaleźli się na 4 miejscu,a z klasy III na 8 miejscu. Natomiast w kategorii klas II drużyna z naszej szkoły zajęła zaszczytne 2 miejsce i zdobyła puchar.

Skład drużyny wicemistrzów powiatu: Łukasz Bryk, Nikola Banaszak, Nikola Jankowska, Hubert Kałmucki, Milena Knapik, Kacper Kopaczewski, Szymon Musiałowski, Olga Szambelan, Patryk Żelek.

III miejsce siatkarek ZSG Trąbczyn w IV Turnieju Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt w Brzeźnie!

Dnia 14 stycznia br. w Sali Sportowej w Brzeźnie odbył się IV Turniej Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Organizatorem rozgrywek był Zespół Szkół w Brzeźnie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Kleczew, Gimnazjum Rzgów, Gimnazjum Brzeźno. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym

W drużynie ZSG zagrały: Izabela Bączkiewicz, Martyna Dopierała, Patrycja Knapik, Alicja Kulczyńska, Sandra Michalak, Łucja Nowak, Karina Pakulska, Antonina Skrzypska, Marta Szambelan, Aneta Woźniak, Julia Wypychowska. Opiekunowie: Mariusz Marcjan (trener) Michał Rek (asystent trenera).

Ostatecznie po zaciętym turnieju najlepsza okazała się drużyna z Kleczewa. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom ze Rzgowa. Na ostatnim stopniu podium uplasowały się siatkarki z Trąbczyna. Poza podium znalazła się drużyna z Brzeźna.

Podczas turnieju wybrano także najlepsze zawodniczki z każdej drużyny. Z drużyny ZSG Trąbczyn wyróżniona została Aneta Woźniak, która otrzymała pamiątkowy dyplom.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

III Halowy Turniej Rekreacyjno - Sportowy

1 grudnia najmłodsi uczniowie z naszej szkoły wzięli udział
w III Halowym Turnieju Rekreacyjno - Sportowym Szkół Podstawowych w Słupcy. Zawody te zainaugurowały zmagania najmłodszych klas szkół podstawowych w sportowym roku szkolnym 2016/2017.

W turnieju brało udział 16 zespołów ze szkół powiatu słupeckiego. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowali się uczniowie z klas II zajmując II miejsce. W klasyfikacji łącznej zajęliśmy IV miejsce

II miejsce siatkarek ZSG Trąbczyn w III Turnieju Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt w Rzgowie!
Dnia 4 grudnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się III Turniej Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Organizatorem rozgrywek było Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Sławsk, Gimnazjum Rzgów, Gimnazjum Brzeźno. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym”.
W drużynie ZSG Trąbczyn zagrały: Izabela Bączkiewicz, Martyna Dopierała, Patrycja Knapik, Alicja Kulczyńska, Łucja Nowak, Marta Szambelan, Aneta Woźniak, Julia Wypychowska, Klaudia Zielińska. Sztab szkoleniowy: Mariusz Marcjan, Michał Rek.
Ostatecznie po zaciętym turnieju najlepsza okazała się drużyna ze Sławska, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom z Trąbczyna. Na ostatnim stopniu podium uplasowały się siatkarki ze Rzgowa.
Podczas turnieju wybrano także najlepsze zawodniczki z każdej drużyny. Z drużyny ZSG Trąbczyn wyróżniona została Martyna Dopierała, która otrzymała pamiątkowy dyplom.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

ROK SZKOLNY 2015/2016

W dniu 30 kwietnia na boisku sportowym ORLIK w Trąbczynie odbył się II Szkolny Turniej Tenisa Ziemnego „ORLIK 2016”. Organizatorem turnieju był pan Andrzej Szumigalski.

Po niezwykle wyrównanej walce I miejsce zajął Jakub Bączkiewicz z kl. VI, który wyprzedził Kasię Ruda z kl. III gimnazjum. Na trzecim stopniu podium stanął Konrad Bączkiewicz z kl. I gimnazjum. Pozostałe miejsca w turnieju zajęli: Wojciech Parus (kl. V), Filip Kołodziej (kl. I gimnazjum) oraz Jakub Kałużny (kl. VI).
Na zakończenie rozgrywek najlepsi zawodnicy z rąk Dyrektora Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Trąbczynie Andrzeja Przygońskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Na wszystkich zawodników czekał także poczęstunek przygotowany przez organizatorów.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów II Szkolnego Turnieju Tenisa Ziemnego w Trąbczynie, którymi byli:
- Andrzej Przygoński - Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego im. Unii Europejskiej w Trąbczynie
- Marek Kujawa – Sołtys Oleśnicy
- Tomasz Śnieg – Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Modlibogowicach

- Monika Kołodziej   

- Andrzej Szumigalski

                                                                                                                                     

                                           

* II Halowy Turniej Sportowo-Rekreacyjny kl.I-III SP

    

                                                                                        

Działalność sportowa w roku szkolnym 2015/2016
1. 10 września w Zagórowie odbył się VI Turniej Orlika o puchar premiera RP w piłce nożnej kl.4-5 II miejsce w składzie: Kobylarek K., Szymczak K., Parus W., Stuczyński O., Łuczak W., Kubicki K. , Trzaskowski J. , Styperek B. kl.6 I miejsce w składzie: Bączkiewicz J., Matyniak J., Nikiel K., Pal K., Chojnacki J., Jakubowski P., Kałużny J., Franczak J., Szulc B., Wypychowski R. Każdy z zawodników otrzymał dyplom i opaskę odblaskową.
2. 23 października – sparing dziewcząt z Gimnazjum w Sławsku w piłkę siatkową. Mogliśmy porównać swój poziom gry i poprawić własne błędy.
3. 27 października Halowa Piłka Nożna w Zagórowie – niestety bez sukcesu ,bo nie udało się wyjść z grupy.
Skład drużyny: Bączkiewicz J., Szulc B. , Wypychowski R., Franczak J., Chojnacki J., Kałużny J.
4. 10 listopada – trening w Zagórowie w piłkę siatkową dziewcząt z gimnazjum. Uczennice chętnie przyjechały na pełnowymiarową salę ,aby sprawdzić swoje umiejętności.
5. 3 grudnia Turniej Rekreacyjny klas 1-3 w Kowalewie, 10 miejsce.

6. 7 stycznia Turniej Noworoczny w Sławsku w piłkę siatkową dziewcząt z gimnazjum, IImiejsce i zdobycie pucharu - Knapik P. Wypychowska J. Urbaniak K. Bączkiewicz I. Woźniak A. Michalak S. Dopierała M. Szambelan M. Kłodzińska K. Skrzypska A.
7. Turniej Mikołajkowy w piłkę nożną w Osieczy Szkoły Podstawowej kl.4 – tutaj musieliśmy uznać wyższość drużyny pana M. Reka, który pokazał jak na hali gra się w piłkę. Skład naszej drużyny: Trzaskowski Jakub, Swędrowski Olaf, Styperek Bartosz, Markiewicz Mateusz, Nadolny Kacper, Ławniczak Gracjan (kibic), Langwiński Tomasz, Kubacki Mateusz, Kaczmarek Jakub, Matecki Szymon, Jankowski Kacper, Bryk Mateusz (bramkarz).
8. 12 lutego zawody powiatowe gimnazjum w piłkę siatkową w Strzałkowie, dziewczęta III miejsce . Skład: Urbaniak K, . Knapik P., Bączkiewicz I., Nowak Ł., Szambelan M., Dopierała M., Skrzypska A. , Woźniak A., Zielińska K., Michalak S., Wypychowska J., chłopcy X miejsce.
9. 15 lutego sparing z uczennicami szkoły podstawowej naszych gimnazjalistek w piłkę siatkową. Nasze uczennice pokazały młodszym koleżankom, jak należy grać na boisku.
10. 21 lutego Halowa Piłka Nożna SP chłopcy – III miejsce – dyplom, puchar i piłka nożna.
11. 24 lutego Piłka Siatkowa SP – chłopcy IV miejsce na 5 zespołów. Skład: Bączkiewicz J., Kałużny J., Szulc B., Chojnacki J., Wypychowski R., Pal K., Franczak J.
12. 27 lutego Piłka Siatkowa w Słupcy (gimnazjum – dziewczęta) z okazji Dnia Kobiet IV miejsce na 5 zespołów. Skład: Urbaniak K,. Knapik P., Bączkiewicz I., Nowak Ł. ,