Klasa I

Klasa I

Klasa I

Wycieczka do Warszawy

Zabawy przy ognisku

Wyjazd klas I-IV do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie

Dzień Patrona

Maria Konopnicka dzieciom

Dzień Wiosny

Dzień Matematyki

Wyjazd do Kina w Zagórowie

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzień Bezpiecznego Internetu

Pasowanie na czytelnika

Klasowy konkurs recytatorski

Wigilia klasowa

Mikołajkowy wyjazd do FRAJDY w Koninie

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Postaci z Bajek

Wycieczka do Poznania

29 października uczniowie klas I-III udali się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem wyjazdu był spektakl w Teatrze Animacji. Przedstawienie było bardzo ciekawe, pełne muzyki, ruchu, interesujących efektów specjalnych i bardzo przypadło naszym uczniom do gustu. Poza tym zawierało morał, dotyczący tego, że zawsze warto wierzyć w siebie, swoje możliwości, nie należy się wstydzić tego, kim się jest , że warto być sobą. Następnie udaliśmy się na Stary Rynek, gdzie najpierw podziwialiśmy piękną zabudowę, a później pokaz koziołków. Ostatnim elementem wycieczki była wizyta w Muzeum Rogalowym. Dzieci zostały zapoznane ze skomplikowaną sztuką tworzenia i wypiekania rogali. Sami przez chwilę mogli stać się cukiernikami. Poza tym dzieci poznały specyficzną gwarę wielkopolską. To był męczący, lecz bogaty w interesujące, radosne wrażenia dzień.

Wycieczka do FRAJDY

Uroczyste ślubowanie klasy I

Wycieczka do lasu

We wtorek 6 października wybraliśmy się na wycieczkę do lasu. Pogoda nam dopisała i po drodze podziwialiśmy błyszczące w słońcu liście.

W lesie przypomnieliśmy sobie gatunki drzew iglastych i liściastych oraz piętra lasu. Po krótkiej lekcji przyrody na świeżym powietrzu mogliśmy się pobawić. My ułożyliśmy ogromne serce. Później zjedliśmy kanapki, pozbieraliśmy trochę żołędzi, kasztanów i wróciliśmy do szkoły.

Byliśmy bardzo zmęczenia, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Dzień Chłopca

Bezpieczni na drodze

Udział w akcji Sprzątanie świata