Klasa VII a

Klasa VII a

 Klasa VII A

Cudze chwalicie, swego nie znacie - Nadwarciański Park Krajobrazowy

Odkryliśmy Małopolskę!

Dzień Patrona

Jestem EKO - Dzień Ziemi

Kabaretowa lekcja muzyki

Dzień Wiosny

Dzień Matematyki

Dzień bez plecaka

Klasowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Razem możemy wszystko. Nasz udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Nasza klasa aktywnie zaangażowała się w tegoroczne obchody 30 Finału WOŚP. Dziewczyny zaprezentowaly swoje umiejętności taneczne w hali sportowej. Z kolei mama naszego kolegi Patryka, pani Katarzyna Szambelan wzięła udzial w biegu na rzecz WOŚP Policz się z cukrzycą, pokonując dystans 42 km i 195m.

Kolejny raz udowodniliśmy, że mamy wielkie serca.

Prezentów czas

Zimowa lekcja wychowania fizycznego

Mikołajkowy wyjazd do Gniezna

Klasowe Andrzejki

1 Listopada - Pamiętamy

27 października na lekcji z wychowawcą wybraliśmy się na miejscowy cmentarz, gdzie zapliliśmy znicze na grobach proboszcza parafii oraz pierwszego kierownika naszej szkoły. Po drodze zatrzymaliśmy się przy tablicy upamiętniającej lokalnego bohatera i jemu również poświęciliśmy chwilę zadumy.

Pamiętajmy o zmarłych.

Warsztaty o cyberprzemocy

26 października nasza klasa uczestniczyła w spotkaniu z funkcjonariuszmi policji na temat cyberprzestępstw. Podczas tego spotkania policjanci uświadamiali nam zagrożenia, jakie płyną z niewłaściwego korzystania z Internetu oraz poinformowali nas o podstawowych zasadach, dzięki którym nie staniemy się ofiarami cyberprzestępstwa.

Warszaty były bardzo interesujące i pouczające.

Otrzymaliśmy certyfikat za akcję "Sprzątanie Świata 2021"!

Wycieczka do Poznania

Dnia 12 października wybraliśmy się na wycieczkę do Poznania. Najpierw zwiedzaliśmy Muzeum Narodowe, gdzie m.in. oglądaliśmy wystawę dzieł Magdaleny Abakanowicz. Uczestniczyliśmy także w warsztatach Rodzinny gobelin. Potem pojechaliśmy do Ogrodu Botanicznego, a następnie coś zjeść :) 

Wycieczka nam się podobała i nie możemy doczekać się kolejnej.

Noc w szkole

Z piątku na sobotę (8/9.10) spędziliśmy noc w szkole z naszą wychowawczynią i panią Joanną Kokocińską. Zaczęliśmy od gry w dwa ognie na Orliku. Następnie zjedliśmy przepyszną pizzę i udaliśmy się na aulę potańczyć. W nocy zamiast spać  - urządziliśmy karaoke, oglądaliśmy film i graliśmy w gry planszowe.

Ta nocka długo pozostanie w naszej pamięci i czekamy z niecierpliwością na kolejną.

Dzień Chłopca

30 października obchodziliśmy Dzień Chłopca. Na początku podarowałyśmy chłopakom drobne upominki - yoyo i cukierki. Następnie przygotowałyśmy różne konkurencje i zabawy - malowanie dziewczyn, zgadywanie smaków fasolek i quiz. Świetnie się przy tym bawiliśmy i nie możemy doczekać się następnych takich fajnych dni :)

Marysia i Agata

Udział klasy w warsztatach profilaktycznych pt. "Debata"

23 września nasza klasa uczestniczyła w warsztatach profilaktycznych pt. Debata. Głównym celem programu było wzmocnienie postaw pro-abstynenckich u nastolatków stojących przed progiem inicjacji alkoholowej oraz wzmocnienie tendencji do podejmowani abstynencji w sytuacji nacisków środowiskowych - osłabienie siły presji rówieśniczej.

Nasza koleżanka kandyduje na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego!

Myślę, więc nie śmiecę!

Nasza klasa przystąpiła do 28 Akcji Sprzątania świata - Polska!

W weekend (17-19.09) spotkaliśmy się w mniejszych grupach i sprzątaliśmy naszą najbliższą okolicę. Niestety, w dalszym ciągu znajdujemy mnóstwo śmieci. Marzymy o czystej Polsce!

Już w VII klasie !
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy pełni nadziei, że czeka nas wyłącznie nauka stacjonarna, ale i obaw. Mamy nowe, niełatwe przedmioty i dużo godzin. Wierzymy, że damy radę, ponieważ tworzymy superzespół i możemy liczyć na pomoc koleżeńską. Na pierwszych zajęciach z wychowawcą wybraliśmy klasowy samorząd;
przewodniczący – Patryk Żelek
zastępca – Krzysztof Kowalski
skarbnik – Agata Janowska
gospodarz – Mikołaj Żelek