Klasy VI i VII b

Klasy VI i VII b

 Klasa VI i VII B

Cudze chwalicie, swego nie znacie - Nadwarciański Park Krajobrazowy

Pierwsza wyprawa rowerowa - Brawo! 32km!

Odkryliśmy Małopolskę!

Dzień Patrona

Dzień Wiosny

Dzień Matematyki

Dzień bez plecaka

11 marca br. w naszej klasie zorganizowaliśmy No backpack day czyli Dzień bez plecaka. Wszyscy dali ponieść się swojej kreatywności i można było podziwiać podręczniki spakowane w koszyczki do grzybów, pojemniki do ciasta,walizki czy miski:) Jednak zgodnie twierdzimy, że plecaki choć ciężkie są o niebo wygodniejsze, a taki dzień był świetną zabawą i oderwaniem się od szkolnej rzeczywistości.
I.Kierzek

Klasowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Czekamy na święta!

Zabawy na śniegu

Mikołajkowy wyjazd do Gniezna

Klasowe Andrzejki

Warsztaty o cyberprzemocy

Otrzymaliśmy certyfikat za akcję "Sprzątanie Świata 2021"!

Wycieczka do Poznania

Gratulujemy naszemu koledze Wiktorowi Kowalewskiemu z okazji wyboru na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego!

Dzień Chłopca

27.09.2021 obchodziliśmy klasowy Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczyny przygotowały wiele atrakcji: jedzenie cytryny, rysowanie na wyczucie, wiązanie krawatów i pytające balony:) Chłopaki spisali się na medal i otrzymali dyplomy Super chłopaka oraz drobne upominki i słodkości. Wszyscy miło spędziliśmy czas!
Jeszcze raz życzymy chłopcom wszystkiego,co najlepsze!
Izabela Kierzek

Udział klasy w warsztatach profilaktycznych pt. "Debata"

23 września nasza klasa uczestniczyła w warsztatach profilaktycznych pt. Debata. Głównym celem programu było wzmocnienie postaw pro-abstynenckich u nastolatków stojących przed progiem inicjacji alkoholowej oraz wzmocnienie tendencji do podejmowani abstynencji w sytuacji nacisków środowiskowych - osłabienie siły presji rówieśniczej.

Nasz kolega kandyduje na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego!

Myślę, więc nie śmiecę!

Nasza klasa w miesiącu wrześniu przystapiła do 28 Akcji Sprzątanie świata - Polska! Hasło tegorocznego sprzątania - Myślę, więc nie śmiecę.

W dniach 17 - 19 września w zorganizowanych grupach, wspólnie z rodzicami robiliśmy porządki w naszej najbliższej okolicy. Sprzątaliśmy lasy, przydrożne rowy, pobocza, swoje miejscowości oraz uczyliśmy się segregacji. Po skończonej akcji, gdy spojrzeliśmy na zebrane śmieci stwierdziliśmy, że było warto posprzątać swój kawałek Polski. 

Jesteśmy juz w klasie VI i VII !

Wraz z dniem 1 września rozpoczęliśmy naukę w klasie VI i VII. Nowy rok szkolny wiąże się z nowymi obowiązkami i przedmiotami, które z pewnością okażą się fascynujące. Z zapałem wzięliśmy się do pracy i wybraliśmy samorząd klasowy:

Izabela Kierzek - przewodnicząca

Hubert Kałmucki i Krystian Ławniczak - zastępcy

Łukasz Bryk - skarbnik.

Mamy nadzieję, że motywacja i chęci do nauki pozostaną z nami aż do wakacji :)