Klasa 6a

Klasa 6a

Klasa VIa

Europejski Tydzień Kodowania

Wycieczka do Rogalina

Wyjazd do Nadleśnictwa Grodziec

Nasi rodzice wspólnie z panią Marzeną zorganizowali nam wyjazd z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca. Przed wakacjami brakowało nam wspólny spotkań i nie mogliśmy doczekać się tej wycieczki.
Na miejscu uczestniczyliśmy w warsztatach z rozpoznawania gatunków zwierząt leśnych, a także zwiedziliśmy ośrodek rehabilitacji. Leśnym pensjonariuszom przywieźliśmy smakołyki. Potem było ognisko, kiełbaski oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Następnego dnia po śniadaniu ruszyliśmy na ścieżkę edukacyjną. Tutaj poznaliśmy zasady bezpiecznego zachowania się w lesie oraz zwierzęta i rośliny borów. Nikt nie chciał wracać do domu. Już planujemy kolejne wyjazdy!


Akcja Sprzątanie świata

Wiemy, że ziemia jest naszym domem i należy o nią dbać, dlatego chętnie przyłączyliśmy się do akcji Sprzątania Świata i posprzątaliśmy naszą najbliższą okolicę.


Gotowi na nowe doświadczenia i wyzwania

Jesteśmy już w klasie VI. Dawno nie cieszyliśmy się aż tak bardzo z powrotu do szkoły. Na pierwszych zajęciach z naszą wychowawczynią zaplanowaliśmy kalendarz uroczystości klasowych i wybraliśmy samorząd.
przewodnicy – Patryk Żelek,
zastępca - Krzysztof Kowalski
skarbnik – Nikola Jankowska
gospodarz – Mikołaj Żelek