OGŁOSZENIA

Tablica ogłoszeń

akcje charytatywne

          


* U W A G A  rodzice dzieci z Oddziału Przedszkolnego kl.O

L

Wykaz pakietów, które należy zakupić dla uczniów z kl.O:

L

- 6-cio latki

  Pakiet "Olek i Ada" Poziom B+

L

- 5-cio latki

Pakiet "Olek i Ada" Poziom B

L

L

*Infomujemy, że podczas wakacji dzieci będą miały możliwość udziału w zajęciach i imprezach organizaowanych w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym w Zagórowie przy ul. Duży Rynek 35, który będzie czynny w godzinach 7:00 - 16:00.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z Kierownikiem MGOPS w Zagórowie.

L

L

L

                                  * Miejsko-Gimnny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o możliwości pobierania i składania wniosków do poszczególnych świadczeń na okres zasiłkowy 2018/2019

L

L


L

* " Książki naszych marzeń"       

L

Dzięki Rządowemu programowi  " Książki naszych marzeń" nasza biblioteka szkolna wzbogaciła swoją kolekcję o wiele nowych tytułów.

L
Każdy czytelnik z pewnością znajdzie dla siebie
coś ciekawego

  SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

do korzystania ze zbiorów bibliotecznych

L

L

* SPOTKANIA Z KULTURĄ :)

L

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły biorą udział w interdyscyplinarnym programie KinoSzkoła. Wybrany cykl społeczno- profilaktyczny ma na celu podniesienie świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród uczniów. To doskonałe uzupełnienie pracy wychowawczej i profilaktycznej szkoły, gdyż na każde spotkanie składa się odpowiednio dobrany film oraz prelekcja na wybrany temat. Uczniowie na potrzeby programu zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe: kl. I-III SP, kl. IV-VI SP oraz kl. VII SP i kl. II-III gimnazjum tak, aby dostosować do nich odpowiednie treści i środki przekazu.

L

L

* Program  "OWOCE  I  WARZYWA  W  SZKOLE"LLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do programu „Owoce i warzywa w szkole” oraz "Mleko w szkole" dla uczniów klas I – V  Szkoły Podstawowej

L

L